E-dergi
e-dergi
Ana Sayfa
35. Yapı İstanbul Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

35 yıldır Türk yapı sektörü ve bölgelerinin en büyük fuarları olan Yapı Fuarları’nın 2012 yılındaki ilk ve en önemli buluşması 35. Yapı Fuarı İstanbul, yeni iş fırsatları ile 110 bini aşkın ziyaretçi ve 1.150 katılımcı firmayı, 81.000 metrekarelik 12 salon ve açık alanında buluşturacak. Dünyanın lider fuarcılık firmaları ile gerçekleştirdiği işbirlikleri sonucunda etki alanını genişleten Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’un İş Geliştirme Platformu kapsamında düzenlediği Konuk Ülke Projesi’nin bu yılki konuğu Almanya Federasyonu olacak.  

Sıcak Pazarların Buluşma Noktası Toplantısı Yapıldı
YEM ve AHK Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle düzenlenen toplantıda 35. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul “Konuk Ülke Almanya” projesinin tanıtımı ve Türk Yapı Sektörü Raporu ile sektör değerlendirmesi gerçekleştirildi.
İki ayrı oturum halinde sektör profesyonelleri ve yatırımcıları ağırlayan toplantı, Türk yapı sektörünün mevcut durumu ve gelecek dönem değerlendirmeleri üzerinden, fuarın Konuk Ülke Projesi’yle yaratacağı Türk ve Alman yapı malzemesi üreticileri arasındaki ticari avantajları ve projenin üçüncü ülke stratejilerini oluşturmada sağlayacağı sürdürülebilir pazar etkinliklerini gündeme taşıdı.
CatiVeCephe:SagMenu