E-dergi
e-dergi
Ana Sayfa
Ödül Törenleri Yapı İstanbul'da...

Yalıtım dergisi tarafından bu sene 9.’su düzenlenen “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri” ile Çatı ve Cephe dergisi tarafından ilki organize edilen “Çatı&Cephe Malzemeleri Ödülleri”, 3 Mayıs’ta, Yapı İstanbul Fuarı’nda düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

“Yılın Yatırımı”, “Yılın Isı Yalıtımı Ürünü”, “Yılın Su Yalıtımı Ürünü”, “Yılın Ses Yalıtım Ürünü” ve “Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü” olmak üzere beş kategoride düzenlenen “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2011”de Yalıtım dergisi okurları 31 Mart 2012 gününe kadar oylarını kullanmışlardı. Okur oylamasının ardından, sektörün önde gelen temsilcilerinden oluşan Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri Seçici Kurulu, 19 Nisan günü sonuçlar üzerine değerlendirme yapacak ve kendi oyunu kullanacak. Oylamada Seçici Kurul’un oyları yüzde 70, okur oyları ise yüzde 30 etkili olacak.  Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri

Bu yıl ilki düzenlenen ve 29 ürünün yer aldığı “Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri” kapsamında ise Çatı ve Cephe sektörünün 2010-2011 yıllarında piyasaya sürülmüş başarılı malzemeleri ödüllendirilecek.

Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri “Çatı” ve “Cephe” olarak iki ana başlıkta ve her iki başlığın altında ikişer olmak üzere dört kategoride düzenleniyor. “Çatı” başlığı altında “Yılın Çatı Kaplama Malzemesi/Sistemi” ve “Yılın Çatı Sistem Bileşeni” ödül alacak. “Cephe” başlığı altında ise “Yılın Cephe Malzemesi/Sistemi” ve “Yılın Cephe Sistem Bileşeni” ödüle hak kazanacak.

Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri’nde de yine Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nde olduğu gibi okur oylamasının ardından nihai kararı Seçici Kurul verecek.

Yer: TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi / Karadeniz Salonu
Tarih: 3 Mayıs 2012 Perşembe
Saat: 15.00
CatiVeCephe:SagMenu