E-dergi
e-dergi
Ana Sayfa
Adaylık Süreci Başladı

Çatı & Cephe dergisi tarafından geçen sene ilki düzenlenen Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri organizasyonunda Aday Önerme süreci başladı. Sektörde yeni malzemelerin tanıtılması ve başarının ödüllendirilmesini amaçlayan Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri “Çatı” ve “Cephe” olarak iki ana başlıkta ve her iki başlığın altında ikişer olmak üzere dört kategoride düzenleniyor.
“Çatı” başlığı altında “Yılın Çatı Kaplama Malzemesi/Sistemi” ve “Yılın Çatı Sistem Bileşeni” ödül alıyor. “Cephe” başlığı altında ise “Yılın Cephe Malzemesi/Sistemi” ve “Yılın Cephe Sistem Bileşeni” ödüle hak kazanıyor.
Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödüllerine aday önermek için ADAY ÖNERME FORMU’nu doldurmanız yeterli.Aday ürünlerde

Aday olacak malzemenin 1 Ocak 2012-31 Aralık 2012 tarihleri arasında piyasaya sunulmuş olması
Ürün performansının tartışılmaz olması (Uluslararası ürün kalite belgelerine sahip veya en az TSE standartlarına uyumlu olduğunun belgelenmiş olması)
Bilinen eski bir ürünün yeni isim ve marka ile pazara sunulmamış olması
koşulları aranıyor.

Kazananlar Nasıl Belirlenecek?..

Ödül adayları başvurularını 2013 yılının Şubat ayı sonuna kadar Aday Önerme Formu ile Çatı ve Cephe dergisine ulaştıracak. Organizasyon komitesi, koşulları karşılayan adayları kararlaştıracak ve Çatı ve Cephe dergisinin Mart 2012 sayısında adayların da tanıtıldığı bir bölüm ve oy verme formu yayınlanacak. Çatı ve Cephe dergisi okurları, dergide ve www.cativecephe.com sitesinde yer alan oy formları ile 15 Nisan 2013 tarihine kadar oylarını kullanabilecekler. Okur oylamasının ardından toplanacak “Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri Seçici Kurulu” okur oylarını değerlendirecek ve ödül sahiplerini belirlemek için bir oylama daha yapacak. Sonuçlar ise yüzde 70 Seçici Kurul, yüzde 30 okur oyları dikkate alınarak belirlenecek.

ADAY ÖNERMEK İÇİN TIKLAYIN

1. Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri (2010-2011)
Geçen sene ilki düzenlenen organizasyonda ödülleri Fibrobeton,
HILTI, BTM ve Dörken Sistem firmaları kazanmıştı.

Yılın Cephe Malzemesi: Fibrobeton Multiform / Fibrobeton
Yılın Cephe Sistem Bileşeni:
HILTI CFS-SP WB Yangın Durdurucu Derz Dolgu Spreyi / HILTI
Yılın Çatı Kaplama Malzemesi: BTM Shingle Dragon / BTM
Yılın Çatı Sistem Bileşeni: Delta Floraxx / Dörken Sistem
CatiVeCephe:SagMenu