E-dergi
e-dergi
Haberler
Braas, Divoroll Premium WU'yu Pazara Sunuyor

Firma, son olarak çatıda su yalıtımını çözmeye yönelik en yeni ürünü Divoroll Premium WU’yu tüketicilerin beğenisine sundu.

Divoroll ailesine yeni katılan Divoroll Premium WU, hem tam su geçirmezliği sağlayan hem de nefes alan güçlü bir kiremit altı örtüsü. Özellikle düşük eğimli çatılarda suya karşı ek güvenlik sağlayan Divoroll Premium WU, kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabilen ve böylece zamandan tasarruf sağlayan inovatif bir çözüm.

Divoroll Premium WU, 3 katmanlı bir yapıya sahip ve 350 gr/m2 ağırlığıyla öne çıkıyor. Ortasında su itici bir katmana sahip olan Divoroll Premium WU, özel alt ve üst katmanı sayesinde bir ısı tabancası yardımıyla ısıtılarak kendi kendine kaynak yapılabiliyor. Divoroll Premium WU, kiremit altı havalandırmasına destek olarak ortamdaki nemin uzaklaştırılmasının yanı sıra bakteri ve küf oluşumunun azaltılmasına da yardımcı oluyor.

Braas Çatı Sistemleri’nden Mahya Geçiş Kiremiti

Ürün gamını sürekli olarak geliştiren ve yenileyen Braas Çatı Sistemleri; mahya hatlarında anten, güvenlik sistemi, paratoner vb. çıkışlara yönelik olarak tasarlanan “Mahya Geçiş Kiremiti”ni tüketicilerinin beğenisine sundu. Mahya geçiş kiremiti, mahya geçiş kiremiti adaptörü ile birlikte kullanılarak tam su geçirimsiz bir detay çözümüne imkan sağlıyor.

Braas Çatı Sistemleri ürün gamında havalandırma kiremiti, yan saçak kiremiti, kar tutucu kiremit, şet kiremiti, yarım kiremit, geçiş kiremiti gibi farklı ve çok önemli işlevleri olan birçok sistemik kiremit bulunuyor.