E-dergi
e-dergi
Haberler
American Siding, American Stone'la Estetik ve Yalıtımı Bir Arada Sunuyor

Şık ve zengin duruşuyla dikkat çeken farklı renk alternatiflerine sahip American Stone, doğaltaş kaplamaya göre tıpkı American Siding sistemi gibi birim metrekareye 4 kg gibi çok daha az yük bindiriyor. American Stone ana plakaları yanında dış köşe, iç köşe, başlangıç çıtası vb. zengin yardımcı malzemeleri sayesinde son derece pratik ve hızlı montaj imkanı da sunuyor.

American Siding sistemi uygulanmış binalarda yüzde 55’e varan enerji tasarrufu sağlanırken, bina, dış hava şartlarına karşı daha dirençli kılınıyor. Hafifliğinin yanı sıra eksiksiz bir yalıtım olanağı sunulurken estetik ve nostaljik görüntüsüyle yaşam alanlarını güzelleştirerek de binalara değer kazandırıyor.

Alt yapısında Wooler taşyünü gibi ısı yalıtım plakalarının yanı sıra nem bariyeri de kullanılarak dış mekandan cephe yüzeyine olası su geçişine engel olunurken, aynı zamanda zeminden çatıya kadar ısı köprüsü oluşturmadan, maksimum düzeyde ve kesintisiz ısı yalıtımı sağlanabiliyor.

Su Yalıtımında Kalitenin Adı: Focus Membran
Yapıların deprem sonucu yıkılmalarının en önemli nedeni olan korozyonun önlenmesi için iyi bir su yalıtımı gerekiyor. Eryap’ın bitümlü su yalıtım markası Focus Membran, yapıların dayanıklılığını azaltarak ömrünü kısaltan su tehdidini ortadan kaldırırken, yapıların daha sağlıklı, güvenli ve konforlu olmasını sağlıyor. Binaların su yalıtımında suya karşı üstün koruma sağlayan Focus Membran ayrıca çatı, temel, bodrum, bahçe ve teraslarda da su sızıntısı riskini tamamen ortadan kaldırıyor.

Focus Membran, ulusal ve uluslararası geçerliliği olan tüm sertifikasyonunu tamamlayarak tescilli bir marka olmanın tüm gereklerini de yerine getiriyor. Çeşitli ülkelere ihraç edilen Focus Membran’ın tüm ürünleri, AB normlarına uygunluk anlamına gelen CE standartlarına sahip.

Eryap, Bayilerini İspanya’da Ağırladı

Eryap, 2012 yılında düzenlediği Focus Membran satış kampanyası kapsamında bayilerini 10-13 Mayıs 2013 tarihlerinde düzenlenen İspanya seyahatiyle ödüllendirdi.

İspanya’nın başkenti Madrid’in yanı sıra, kültürel özellikleriyle İspanya’yı en iyi temsil eden, Ortaçağ’dan kalma mimarisi, üç semavi dini buluşturan büyüleyici atmosferiyle 19. yüzyıldan bu yana sanatçıların ve gezginlerin önemli duraklarından Toledo; Türkiye’de yalıtım sektöründe lider markaların üreticisi olan Eryap ve bayilerine ev sahipliği yaptı.

Eryap ekibi, Atletico Madrid-Barselona maçında ezeli rekabete tanık olarak seyahatini sonlandırdı.