E-dergi
e-dergi
Haberler

Timaş, Rheinzink'in Distribütörü Oldu


Timaş A.Ş., 1966 yılında kurulan ve bugün Grillo Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Rheinzink firması ile bir ticaret anlaşması yaparak Rheinzink marka ürünlerin satış ve uygulanması alanında Türkiye'deki 4., Ankara'da ise tek distribütörü oldu.

İş ortaklığını değerlendiren Timaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Maşlak, “Rheinzink ürün gamında ‘titanyumlu çinko’dan oluşan çatı ve cephe kaplama sistemleri ve 500 parçanın üzerinde elemandan oluşan ‘yağmur indirme sistemi’ ile her türlü ihtiyaca uygun ürünler mevcut” şeklinde konuştu.
Timaş Endüstriyel Ürünler A.Ş.’nin iştigal alanının ağırlıklı olarak çatı ve cephe kaplamaları olduğunu belirten ve ürün gruplarını metal kenetli çatı sistemleri, sandviç paneller, ısı, ses, su ve yangın yalıtım malzemelerinin oluşturduğunu vurgulayan Serhat Maşlak, “Süregelen projeler ve sektörün özellikle uygulama alanında duyduğu ihtiyaçtan dolayı biz de çatı ve cephe kaplama konusunda uygulama yaparak ihtisaslaşmayı tercih ettik. Bu doğrultuda Timaş A.Ş. olarak, aldığımız projelerin malzeme satışlarını yaparken, uygulamalı olarak montajlarını da gerçekleştiriyoruz” dedi.

Geri