E-dergi
e-dergi
Haberler

Nimeçatı'dan Tatil Köyü'ne Çatı ve Isı Yalıtımı Çözümleri

Nimeçatı, "Çatı ve yalıtıma dair her şey" sloganı ile yeni projelerde yer almaya devam ediyor.

Bunlardan biri de, Kaptan Keyf Tatil Köyü. Nimeçatı, Tekirdağ’a bağlı Yeniçiftlik mevkiinde bulunan ve Sipahioğlu İnşaat tarafından yapımı gerçekleştirilen 22 adet villanın çatı çözümü ile ısı yalıtımı için tedarikçi firma olarak hizmet sundu.


Nimeçatı, Kaptan Keyf Tatil Köyü’ndeki 22 villanın çatı çözümü için bin 400 metrekarelik Onduline Avrasya ürünü ISOLINE Kiremit Altı Su Yalıtım Levhası ile Akdemir Grand Kiremitleri’nin ve 2 bin 500 metrekare Ode Yalıtım ürünü Dış Cephe Mantolama Sistemi’nin tedarikçisi oldu. 

Onduline’in ISOLINE® Sistemi, kiremitlerle kaplı çatılar için, uzun ömürlü ve tam su geçirimsiz bir kiremit altı su yalıtım sistemi. Onduline’in, tam su yalıtımsızlık ile ilgili 10 yıl garanti verdiği bu sistem, kiremitlerin düzgün uygulanmasını sağladığından, estetik çatılar için de ideal. Üstelik, yalnızca yeni yapılan çatılarda değil, yenilenen çatılarda da güvenle kullanılıyor.

Duvar, kolon ve kirişlerin ısı yalıtımında kullanılan ODE’nin Isıpan BD ekstrüde polistren ısı yalıtım levhasının iki yüzeyi de baskılı. Bu sayede, sıva ve yapıştırıcı ile aderansı yüksek. Yani, yüzeye çok daha kolay yapışıyor.

Akdemir Grand Kiremit ise sağlam ve uzun ömürlü olmasının yanında estetik görüntüsüyle dikkat çekiyor. Metrekareye 15 adet döşenen ürün, diğer Akdemir ürünleri gibi Eskişehir toprağından imal ediliyor ve Kütahya fabrikasında üretiliyor.

Geri