E-dergi
e-dergi
Haberler

BTM Ustam Kulübü Usta Figürü Yenilendi

BTM Ustam Kulübü, kurulduğu 2012 yılından beri kullandığı kurumsal rengi olan mavi usta figürünü yeniledi. Yeni Usta Figürü tıpkı BTM'nin kendi ustaları gibi daha genç, daha dinamik ve daha sıcakkanlı olacak şekilde tasarlandı.

Yeni Usta Figürü bundan böyle BTM Ustam Kulübü’nün tüm iletişim çalışmalarında kullanılacak. Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Ürkmez yeni figürün tasarımı ile ilgili olarak, “BTM Ustam Kulübü kapsamında kullandıkları malzemeler karşılığında kazandıkları puanlar ile hediye kazanan ustalarımızı BTM olarak kendilerine daha yakın bir Usta figürü ile karşı karşıya bırakmak istedik. Bunda da başarılı olduğumuzu düşünüyorum çünkü güncellemelere başladığımızdan beri çok olumlu tepkiler aldık” dedi. BTM Ustam Kulübü’nün 2 yıl içinde üye sayısının 3800’e ulaştığını belirten Ürkmez  “Her geçen sene bu rakamın katlanacağını düşünüyoruz. Kazan-Kazan mantığı ile yola çıktığımız bu proje sektörde bir ilk oldu ve ustalarımız tarafından yoğun talep görüyor.  Onları memnun etmek de bizi ekip olarak mutlu ediyor” şeklinde konuştu.


BTM’den Yeni Nesil Su Yalıtım Ürünleri
BTM, su yalıtım sektöründeki 37 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesinden güç alarak yeni nesil su yalıtım ürünlerini sektör profesyonellerinin beğenisine sunuyor. 
BTMSeal Alfa Hibrit, polimer esaslı tek komponentli bir su yalıtım malzemesi, negatif ve pozitiften, - 5 ºC ve üstü sıcaklıklarda, ıslak zeminlere uygulanabiliyor. Astar gereksinimi olmayan, 2 mm.çatlak köprüleme özellikli, solventsiz, siyanat içermeyen, hızlı kürlenen ve kolay uygulanan ürün, yüzde 100 solidli (solventsiz).
BTMSeal Dry Roof akrilik esaslı, yüksek dayanımlı, esnek, çatı / teras su yalıtım malzemesi ise özel formülasyonu sayesinde, pek çok yüzey için mükemmel hava şartları direnci ve su yalıtım özelliği sağlıyor. Beyaz rengi UV ışınlarından koruma sağlayan ve kılcal çatlakları köprüleyen ürün, tebeşirlenmeye, kirlenmeye, mantar, yosun ve küf oluşumuna ve sararmaya karşı dirençli.

Ilgaz Tüneli’nde BTM Ürünleri Kullanıldı
Karayolları Genel Müdürlüğü’nün Kastamonu - Çankırı arasındaki yol yapım işi bünyesinde yer alan Cömert Köyü Ilgaz Tüneli yalıtımında BTM  tarafından üretilen GeoSeal 2 mm PVC ürünü kullanılıyor. İstanbul Teknik tarafından yapılan uygulamada, yaklaşık 300 bin metrekare Geoseal 2 mm PVC örtü kullanılacak.

Geri