E-dergi
e-dergi
Haberler

Ankara YHT Garında Panelsan Ürünleri Kullanılacak

Ankara'nın en büyük projeleri arasında yer alan Gülermak - Kolin ortaklığının üstlendiği "TCDD Ankara YHT Gar Kompleksi" Projesinde "Panelsan" çatı ve cephe panelleri kullanılacak.

İtalyan İTALFER firması tarafından yapılan ve kapsamı itibariyle Ankara’nın en büyük projeleri arasında yer alan Ankara Yüksek Hızlı Tren Gar Kompleksinde 7.5 cm kalınlığında 40 bin metrekare taşyünü çatı paneli, 16 bin metrekare taşyünü cephe paneli kullanılacak ve detay projelerinin hazırlanmasının yanı sıra montaj aşamaları da yine Panelsan tarafından gerçekleştirilecek.


Çatı ve cephelerde vida görüntüsü ve vidanın getirdiği sorunları ortadan kaldırırken, ısı, su, ses ve yangın yalıtımı sağlayan Çatıpan ve Cephepan, Panelsan kalitesi ve güvencesiyle gar kompleksinde kullanılacak ürünler.
Panelsan Pazarlama Müdürü Gülay Tütün, projeyle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Mineral yün ve EPS yalıtımlı çatı ve cephe panelleri üretimimizle sektörün önemli üreticileri arasında yer alıyoruz. Son olarak 2013 yılında yaptığımız yeni yatırımla ürün yelpazemize poliüretan yalıtımlı panelleri de ekleyerek sürekli gelişen yapı sektörü ihtiyaçlarına cevap vermeyi sürdürüyoruz. Panelsan olarak sektörde güvenilir bir marka oluşumuz ve yüksek kalitemizle böylesine önemli projelerde tercih ediliyor olmamız bizler için gurur verici” dedi.

Geri