E-dergi
e-dergi
Haberler

Ekobord, Yapı Sektörüyle Buluştu

Yapı malzemeleri sektörüne iddialı bir giriş yapan Vefa'nın yeni markası Ekobord, Ankara ve İzmir Yapı fuarlarında sektör profesyonelleriyle biraraya geldi. Çevreci ve geniş kullanım alanına sahip ürünleriyle dikkat çeken Ekobord'un standı yoğun ilgi gördü.

Ekobord’un bu yılbaşından itibaren seri üretime başladığını belirten Vefa İcra Kurulu Başkanı Turan Koçyiğit, fibercement levhaların üretildiği Bilecik’teki tesislerinin tam kapasiteyle üretime devam ettiğini söyledi. Ekobord fibercement levhaların, Vefa markalarının sunduğu ürün ve hizmetler arasında çok önemli bir yeri olan ön üretimli yapılarda kullanılan en temel malzemelerden biri olduğunun altını çizen Koçyiğit, “Ürettiğimiz yapılarda kullandığımız ana malzemelerden biri olan levhayı artık kendi tesislerimizde üretiyoruz” dedi. 


Vekon, Fuar’a Katlanır Konteynerleri ile Katıldı
Vefa’nın Ankara Yapı Fuarı’na katılan bir diğer markası da Vekon oldu. Vekon Genel Müdürü Özgül Yücel, fuarda katlanabilme özelliği ile nakliye ve depolama  avantajı sağlayan, bu nedenle de büyük ilgi gören Vekonas ile yer aldıklarını belirtti.

Geri