E-dergi
e-dergi
Haberler

Tepe Betopan 30. Yılını Bayileriyle Kutladı

Ankara Beytepe Tesisleri'nde 1984 yılında faaliyetlerine başlayan Bilkent Holding kuruluşu Tepe Betopan, yapı sektöründeki 30. yılını ve yeni tesisinin hizmete açılmasını bayileriyle kutladı.

Tepe Betopan, her yıl düzenlediği bayi toplantısını bu sene 17-19 Ekim tarihleri arasında Vogue Hotel Kemer’de gerçekleştirdi. Tepe Betopan’ın sektördeki 30. yılının kutlandığı bayi toplantısı, Tepe Betopan Genel Müdürü M. Özgür Sezginer’in açılış konuşmasıyla başladı. Açılış konuşmasının ardından Tepe Betopan’ın yeni yatırımı hakkında sunum yapan Betopan Grubu Ürünler Satış Müdürü Celal Kocaoğlu, Ankara’da inşa edilen yeni tesislerinin faaliyete geçtiğini duyurdu. Tesisin, çimentolu yonga levha ve fibercement levhayı bir arada üretebilmesiyle bir ilk olduğunu belirten Kocaoğlu, fabrikanın LEED sertifikasına sahip çevreci bir yatırım olduğunu belirtti.
Dış Cephe Satış ve İhracat Müdürü M. Barış Erten de Tepe Betopan’ın Türkiye’deki dış cephe hedeflerini, pazarın geliştirilmesi için yapılan çalışmaları, ihracatı arttırmaya yönelik faaliyetleri bayilerle paylaştı.


Geri