E-dergi
e-dergi
Haberler

Çuhadaroğlu, 60. Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Kuruluşunun 60. yıldönümünü çeşitli etkinliklerle kutlayan Çuhadaroğlu A.Ş., 28 Ekim Salı akşamı İstanbul Grand Cevahir Otel'de düzenlediği gecede konuklarını ağırladı.

Kokteylle başlayan ve Kadir Çöpdemir’in renkli sunumuyla gerçekleşen gece, akşam yemeği ve Müge Zümrütbel konseriyle devam etti. Gecede söz alan Çuhadaroğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çuhadaroğlu, şunları söyledi: “60 yıl çok uzun bir zaman. Türkiye’de 40-50 yılı geride bırakmış firma sayısı gerçekten azdır. Bu konuda kendimizi hem şanslı hem de başarılı görüyoruz. Şirketin kurucularının yanı sıra profesyonel çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, bayilerimizin ve müşterilerimizin yarattığı sinerji ile bu başarılar elde edildi. Düsturumuz, düzgün ve dürüst iş yapmaktır. Kurulduğumuzdan beri böyle oldu, bundan sonra da böyle devam edecek.”
Kalitenin ve müşteri memnuniyetinin önemini vurgulayan Çuhadaroğlu Şirketler Grubu CEO’su Nejat Çuhadaroğlu ise “Rahmetli babam Ahmet Çuhadaroğlu keşke bu geceyi görebilseydi, bizlerle bir kez daha gurur duyardı. Babam, öncelikle kalite ve müşteri memnuniyeti üzerine kurduğu iş hayatında başarılı oldu. Ayrıca alüminyum sektörünün Türkiye’de gelişmesine çok ciddi katkı sağladı” dedi.


4 Mimar 4 Cephe Konferansı Gerçekleştirildi
Çuhadaroğlu tarafından düzenlenen ve ilki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen “4 Mimar 4 Cephe” konferansları devam ediyor. Yaratıcı cephe çözümlerinin örnekler üzerinden ele alındığı 4 Mimar 4 Cephe konferansı, bu yıl 16 Ekim’de YEM’de yapıldı. Konferansın açılış konuşmasını yapan Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Nejat Çuhadaroğlu, üretmenin yanı sıra öğretmeye de önem veren bir kurum olduklarını ve 4 Mimar 4 Cephe etkinliğinin de bu çerçevede değerlendirilebileceğini söyledi.

Nejat Çuhadaroğlu’nun konuşmasından sonra gerçekleştirilen ve Mutlu Çilingiroğlu Miar Mimarlık’tan Mutlu Çilingiroğlu ile Priedemann Cephe Danışmanlığı’ndan Kaan Kuran’ın konuşmacı olarak katıldığı oturumda Türkiye’de cephelerin ele alınış biçimi üzerinde duruldu. İlk oturumun ardından bir sunum yapan Cesa Mimarlar’dan İbrahim Çelepöven ise “Yerelin Tasarıma Yansımaları” başlıklı bir sunum yaptı. Konferansın dördüncü konuşmacı mimarı ise Ace Mimarlık’tan Orçun Ersan’dı. Ersan, Ankara’da Roketsan için tasarladıkları Ar-Ge binasını anlattı. 

Çuhadaroğlu Mimari Alüminyum Sistemler Departmanı Pazarlama Müdürü Halil Halit Güral da konferansta yaptığı “Yapı Çeperinin Geleceği: Değişim ve Uyum” başlıklı sunumda, cephe sektöründeki 20 yıllık deneyiminden hareketle, ülkemizde yaşanan gelişmeleri aktardı.

Geri