In this issue

DEWALT C5 TRAK-IT Pistol with Gas

DEWALT C5 TRAK-IT Pistol with Gas is a directly determination system, which fastens up suddenly nail to the concrete, steel or solid brick and metal type materials.


News continues in Turkish...

Çiviyi betona el ve çekiç ile sabitlemenin tüm zorluğunu üstleniyor. Kendi sınıfının en kompakt ve hafif makinesi. Elektrikten bağımsız olarak enerjisini gazdan alıyor. Boyu 15 mm ile 40 mm arasındaki magazinli çivileri çakabiliyor.
Makine oldukça güvenli. Yere bastırmadan ve tetik çekilmeden çakım işlemi gerçekleşmiyor. Kaba inşaat, ince işler, metal işleri, mekanik&elektrik bağlantıları vs. inşaatın her safhasında kullanılıyor. 105 Joule çakım gücü ile C55 betonda dahi çakım yapabiliyor. TRAK-IT sistem çivileri ETA onayına sahip. ETA onayı sabitleme sistemlerinde Avrupa’daki en üst onay derecesi.

BOSTITCH RN46-1 
Çatıda shingle ürününü veya benzer ürünlerin, altındaki ahşap konstrüksiyona çakımını sağlayan pnömatik bir makine. Çatıda bu malzemeler elle çakılmak yerine RN46-1 ile çakılarak işin çabuk bitirilmesi sağlanıyor. Gövdesi hafif olması için magnezyumdan imal edilmiş. Derinlik ayar özelliğine sahip ve makine zemine bastırmadan tetik düşmüyor. Çapı 10,1 ve boyu 19 ile 45 mm arasındaki rulo çivileri çakabiliyor.

Geri