E-dergi
e-dergi
Haberler

"Şekerbank - Filli Boya Yalıtım Seferberliği" ile Her Yıl 60 Bin Konut Yalıtılacak

Enerji verimliliği yatırımlarını yaygınlaştırmak amacıyla geliştirdiği EKOkredi ile bugüne kadar 566 milyon TL'yi aşkın finansman desteği sağlayan Şekerbank, Filli Boya Capatect ile biraraya gelerek Türkiye'de yalıtım seferberliği başlatıyor.

Her yıl 60 bin konut yalıtımının hedeflendiği proje kapsamında, Avrupa standartlarında mantolama kalitesi sunan Filli Boya Capatect Isı Yalıtım Sistemi’ni tercih eden apartman sakinleri, Türkiye’nin apartman/site yönetimlerine özel tek bankacılık ürünü olan EKOkredi Yalıtım ile uygun faiz oranları ve 60 aya varan vade imkanından yararlanıyor. Ayrıca işbirliğinden faydalanan mevcut binalara, gerekli kriterleri karşıladığı takdirde 2017 yılı itibarıyla tüm binalar için zorunlu hale gelecek Enerji Kimlik Belgesi ve ücretsiz teknik danışmanlık hizmeti sağlanıyor.

Projenin İlk Durağı Ankara Oldu
Şekerbank ve Filli Boya Capatect’in başlattığı yalıtım seferberliğinin ilk durağı Ankara oldu. 200’ü aşkın apartman yöneticisinin enerji verimliliği ve yalıtımı konusunda bilgilendirildiği Ankara’daki yalıtım seferberliği buluşması, Swissotel’de, Şekerbank Perakende Bankacılık Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk ve Filli Boya Yalıtım Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gülay Dindoruk’un ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
Başkent’ten başlatılan yalıtım seferberliğinin ikinci durağı ise Denizli oldu. Yaklaşık 150 apartman yöneticisinin enerji verimliliği ve yalıtım konusunda bilgilendirildiği Denizli’deki yalıtım seferberliği buluşması, Anemon Otel’de, gerçekleştirildi. İşbirliğinin sonraki toplantıları İzmir, Bursa, Balıkesir ve Tekirdağ’da yapılacak. Yalıtım seferberliği toplantı dizileri ile bin 500 apartman/site yöneticisine ulaşılacak.

Filli Boya’dan Mobil Uygulama: Mimar Benim 
Filli Boya’nın mobil devrimi “Mimar Benim” uygulaması, kullanıcılara yaşadıkları yerin mimarı olma imkanı sunuyor. Geliştirilen renklendirme modülü sayesinde “Mimar Benim”, kullanıcıların yaşam alanlarını ışık ve gölgelendirme esas alınarak artık gerçeğe en yakın haliyle boyamasına olanak sağlıyor. Yayınlandığı 2012 yılından bu yana 80 bini aşkın indirilme sayısına ulaşan “Mimar Benim”, Apple tarafından ‘En İyi 10 Türk Uygulama’ arasında gösterildi.

25 Mayıs 2015

Geri