E-dergi
e-dergi
Haberler

Türk Ytong Sektördeki 52. Yılını Kutladı

Türk Ytong 52. yaşını Trakya, Çatalca, Antalya, Bilecik ve Pendik tesislerinde düzenlenen etkinliklerle kutladı.

Ytong ortakları, yöneticileri ve çalışanlarının bir araya geldiği törende uzun yıllar Ytong’a hizmet veren çalışanlara kıdem ödülleri verildi. Törende konuşan Genel Müdür Gökhan Erel, Ytong’un sahip olduğu köklü kurum kültürü ve yenilikçilik anlayışına dikkat çekerek, tüm çalışanlarıyla birlikte her yılı bir öncekinden çok daha başarılı geçirdiklerini dile getirdi.
Türk Ytong Yönetim Kurulu Başkanı F. Fethi Hinginar da konuşmasında “2015, hem ekonomik hem de siyasi sorunlara rağmen hepimizi gururlandıran pek çok güzel gelişmenin yaşandığı, Türk Ytong’un ikinci 50 yılına sağlam adımların atıldığı, yeni hedeflerimize adım adım ilerlediğimiz güzel bir yıl oldu. Tüm fabrikalarımız yine tam kapasite ile çalıştı. Ve yine bütün yılların üzerinde, rekor bir üretim ve satış seviyesine ulaştık. Bizler de bu sektör içinde malzememizin, teknolojik üstünlüğümüzün ve güvenilir bir şirket olmamızın verdiği güçle yerimizi korumaya ve daha da ileri gitmeye gayret edeceğiz. Araştırma, ürün geliştirme ve inovasyon konularında çalışmalara hız kesmeden devam edecek, sürdürülebilir başarıyı hedefleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ytong Ailesi Yetkili Satıcılar Toplantısı için KKTC’de Buluştu
Türk inşaat sektörünün lider kuruluşlarından Türk Ytong, Yetkili Satıcıları ile KKTC’de düzenlenen 45. Ytong Yetkili Satıcılar Toplantısı’nda bir araya geldi. “1’likte Güçlüyüz” sloganıyla gerçekleştirilen toplantıda Türk Ytong Yetkili Satıcıları ve Ytong Satış Ekibi yeni yıla güzel ve enerjik bir başlangıç yaptı. Toplantıda 2015 yılı değerlendirilirken, Türk Ytong’un 2016 yılı hedefleri paylaşıldı.
Açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Hinginar, 52 yıllık köklü kültürü ile liderlik bayrağını elden bırakmadan yürümüş olan Türk Ytong’un, ikinci 50 yıl stratejisi çerçevesinde geleceğe aynı emin adımlarla ilerlediğini ifade etti.

Ytong’a Yüzyılın Markası Ödülü
Her üç yılda bir farklı sektörlerdeki markaları ödüllendiren Verlag Deutsche Standards, üst düzey danışma kurulu tarafından belirlenen en başarılı 250 Alman markası arasından Ytong’u Yüzyılın Markası olarak yeniden seçti.
Ytong, geleceğin malzemesi olarak da dünya çapında en çok tercih edilen markalardan biri olarak dikkat çekiyor.

26 Ocak 2016

Geri