E-dergi
e-dergi
Haberler

Kiremitlerin Altında Artık Isoline Var

Onduline Avrasya'nın özel kiremit altı su yalıtım levhası Isoline, sağlam, dayanıklı ve yüzde 100 su geçirimsiz bir sistem olarak kiremitlerle kusursuz bir uyum sağlıyor.

Türkiye’de TS 562 standardında üretilen tüm Marsilya tipi kiremitlerle uyumlu olan Isoline, aynı zamanda Onduline Avrasya ürün ailesinin diğer yüksek kaliteli kiremitleri, Isoporto, Isoflorans ve San Marco kiremitleriyle de kolay ve hızlıca uygulanabiliyor.
Isoline su yalıtım levhaları, uygulama yöntemiyle geleneksel kiremit altı su yalıtım ürünlerinden farklı olarak delinme (perforasyon) problemini ortadan kaldırıyor. Isoline, çatı konstrüksiyonuna oluk tepelerinden monte edildiği için su, çivi deliklerine ulaşmaksızın oluklardan akarak tahliye edilebiliyor.
Isoline oluklarının altında bulunan boşluk (90 cm2/m), ısı yalıtım malzemelerinin üzerinde hava sirkülasyonu meydana getirerek yapı içindeki buharın yoğuşmadan atılmasına yardımcı oluyor. Ayrıca, kiremitlerle Isoline arasında oluşan hava akımı kiremitlerin çabuk kurumasına imkan veriyor.

Onduvilla ile Yeni Dalgayı Yakalayın
Onduline Avrasya’nın kiremit görünümlü, estetik, hafif, dayanıklı ve güvenilir çatı sistemi Onduvilla, kusursuzluğu arayanlar için ideal.
Su geçirimsizliği ve esnek yapısı sayesinde en zor hava şartlarında dahi kullanıcılarını yarı yolda bırakmayan sistem, özel bir altyapıya gereksinim duymadan kısa sürede uygulanabiliyor. Çatıya çıkmayı gerektiren durumlarda ise, üzerinde rahatça yürünebiliyor.
Her bir aksesuarı ana ürün ile aynı malzemeden üretilen Onduvilla sistemi, ısı ve ses yalıtımına katkı sağlayarak, 10 yıl su geçirimsizlik garantisiyle de sürekli tasarruf sağlıyor.

26 Ocak 2016

Geri