E-dergi
e-dergi
Haberler

Renovasyonda Güvenin Adı: Baumit

Mevcut konutlar için Enerji Kimlik Belgesi alma süresi 2017 yılında doluyor. 2016'da dış cephesini ısı yalıtımı yaptırıp binalarının enerji performansını artırarak EKB almak isteyenler için Baumit, ürün kalitesinin yanı sıra sigorta güvencesi ile de özel bir hizmet paketi sunuyor.

Sinpaş Altınoran, Tema İstanbul, Resim İstanbul, Ağaoğlu My Europe gibi birçok önemli projede tercih edilen Baumit kalitesi ve güvencesi, mevcut binaların yenileme projelerine de tecrübesini taşıyor. Baumit’in hazırlamış olduğu 15 yıl garantili Renovasyon Hizmet Paketi, binaların ısı yalıtımı ihtiyacını karşılarken; Uygulama Sigortası, Bakım Sigortası, Eşya Hırsızlık Sigortası imkanları ile de projelere daha güvenli bir hizmet sunuyor.
Renovasyon projelerinde konut sahipleri, İZODER’in bankalarla yürüttüğü ısı yalıtımı kredilerinden de faydalanabiliyor. Yalıtım kredilerinde, İZODER’in listesinde bulunan Uzman Uygulayıcı Firmalar aracılığıyla yapılan ve İZODER tarafından onaylanan projeler değerlendiriliyor.

Baumit’den Bir İlk: Projelere Silolu Ürün Sevkiyatı
Baumit, Avusturya merkezden aldığı know how’ı Türkiye’ye taşıyarak, her tür projeye ürün çeşitliliği ve kalitesinin yanı sıra teknolojik avantajları da sunmayı hedefliyor. Bu doğrultuda 2016’nın ilk yeniliği olarak başlatılan ve Türkiye’de sektöründe bir ilk olma özelliğine sahip silo ile ürün sevkiyatı, projelere hız, zaman, işçilik ve depolama alanlarında tasarruf gibi büyük avantajlar kazandırıyor.
Baumit’in 22 metreküp hacme ve 7 metre yüksekliğe sahip siloları, proje alanına boş olarak taşınıyor ve dolumu alanda gerçekleştiriliyor. Ürün, silo altı ürün taşıma sistemi ile kullanım noktasına taşınıyor. 140 metreye kadar ürün sevk edebilen sistem, daha yüksek noktalara ara pompa ile ürün basabiliyor. Sistem ile ilgili her konuda teknik destek Baumit tarafından sağlanıyor.

10. Yılda Yükselişe Devam
Baumit Türkiye’nin İş Ortakları Zirvesi, bu yıl 19-21 Şubat 2016 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Baumit’in Türkiye pazarına girişinin 10. yılında gerçekleşen zirve, geçen on yılın değerlendirmesi ve geleceğe yönelik planlamaların paylaşıldığı özel bir buluşma oldu.
Baumit İş Ortakları Zirvesi’nin dördüncüsü Antalya Ela Quality Resort’ta gerçekleştirildi. Her yıl artan bayii sayısı ve katılımı ile gerçekleşen zirvede Baumit Türkiye yönetim kadrosu, bu yıl 92 bayiden 140 kişilik bir ekiple, başarıyla geride bırakılan on yılın değerlendirmesini ve geleceğe yönelik planlarını paylaştı. Yükseliş grafiğine hız kesmeden devam edileceğinin altı çizildi.
Zirvede genel bir değerlendirme yapan Baumit Türkiye Genel Müdürü Atalay Özdayı, son on yıldır çeşitli ekonomik darboğazlardan ve krizlerden geçen bir ülkede yatırım yapmanın zorlu bir karar olduğunu belirterek, bu zorlu yolda Baumit’in sürekli bir yükseliş grafiği çizdiğini söyledi.
Genel değerlendirmelerin ardından zirvede bayilerle hedefler, yeni yatırımlar, yeni satış kanalları, 2016’da piyasaya sürülecek ürünler konusunda detaylı bilgiler paylaşıldı.

28 Mart 2016

Geri