E-dergi
e-dergi
Haberler

Onduvilla'dan 10 Yıl Su Geçirimsizlik Garantisi

Onduline Avrasya ile özdeşleşen ürünlerden biri olan Onduvilla, kiremit görünümlü tasarımıyla çekici, estetik, dayanıklı ve güvenli bir çatı sistemi sunuyor.

Onduvilla, metrekarede çatıya sadece 4 kilogram yük veriyor ve bu özelliğiyle dünyadaki en hafif çatı kaplama malzemelerinden biri. Hafifliğiyle fark yaratan ürün, su geçirimsizliği ve esnek yapısı sayesinde en zor hava şartlarında dahi yarı yolda bırakmıyor. Her bir aksesuarı ana ürün ile aynı malzemeden üretilen Onduvilla, 10 yıl su geçirimsizlik garantisiyle, kusursuz bir çatı için gerekli olan her şeyi geniş bir yelpazede sunuyor.
Özel bir altyapıya gereksinim duymadan aralıklı döşenmiş kaplama tahtası üzerine de uygulanabilen sistem, altyapı maliyetinde OSB, kontraplak veya sürekli tahta kaplama gerektiren malzemelere göre yüzde 50’ye varan tasarruf sağlıyor. Gerektiğinde falçata ve testere ile istenilen açı ve boyda kesilerek, kolay ve hızlı uygulamaya imkan veriyor. Çatıya çıkmayı gerektiren durumlarda ise üzerinde rahatça yürünebiliyor.
Çatılarda karşılaşılan en büyük sorunlardan biri olan yoğuşma, Onduvilla’nın oluklu yapısıyla artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Onduline Avrasya’nın çatı sistemi, her yönüyle benzersiz olmanın yanı sıra ısı ve ses yalıtımına da katkı sağlıyor. Güvenilir ve üstün nitelikli bir çözüm olan Onduvilla, yağmur sesi, hava trafiği, ağır vasıta trafiği gibi dış sesleri önemli ölçüde azaltarak, iç mekan konforunu da üst düzeyde tutuyor.

28 Mart 2016

Geri