E-dergi
e-dergi
Haberler

Onduline Avrasya, Bayi Temsilcilerini Kıbrıs'ta Ağırladı

Onduline Avrasya Bayi Temsilcileri Toplantısı, bu yıl 15 - 17 Nisan 2016 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin liman kenti Girne'de yer alan Acapulco Resort Hotel'de gerçekleştirildi.

16 Nisan Cumartesi günü yapılan ve 200 bayi temsilcisinin katıldığı toplantının açılışı, Onduline Avrasya CEO’su Burhan Karahan’ın gönderdiği video mesaj ile yapıldı. Ardından söz alan Satış ve Ticari İşler Danışmanı Vahit Sakçılar, Onduline Avrasya’nın tüm çatı ve yalıtım ürünlerinin aksesuarlarıyla birlikte birer sistem olarak kullanılmasının önemine ve faydalarına vurgu yaptı. Daha sonra Başak Kiremit şirketinden İsmail Kösemen, Başak Kiremit’in tarihini anlatarak gelişim sürecinden bahsetti. Onduline Avrasya ve Başak Kiremit’in çözüm ortaklığını da anlatan Kösemen, Isoporto, Isoflorans ve Alaturka kiremitlerini Onduline Avrasya için üreteceklerini açıkladı.
Toplantının ikinci bölümünde,  Onduline Avrasya Pazarlama Müdürü Fırat İçmeli, Onduline Avrasya üretim tesislerinde üretilen yenilikçi çatı kaplama levhaları Onduline Andromeda, Onduline Zigana, Onduline FIT ve Onduline XHR hakkında detaylı bilgi verdi. Konuşmasının diğer bölümünde ise Onduline Avrasya’nın tanıtım faaliyetleri ve hedeflerini bayi temsilcileri ile paylaştı.
Aynı gün Onduline Avrasya Proje Müdürlüğü tarafından organize edilen ürün tanıtımı ve uygulamalı eğitim seminerlerine de katılan bayi temsilcileri, Onduline ürünlerinin kalitesini ve uygulama aşamalarını çatı maketleri üzerinde canlı olarak deneyimleme fırsatı buldu.

Onduline Zigana, Anadolu’nun Kalbine Güç Katmaya Geliyor
Onduline Avrasya’nın yeni nesil levha gamına eklediği Onduline Zigana, dayanıklı yapısı ve sahip olduğu mükemmel su geçirimsizliğiyle her türlü iklim şartında gücünü fazlasıyla hissettiriyor.
Sağlamlığının yanı sıra, küflenmiyor, kesinlikle paslanmıyor ve esnek yapısı sayesinde çatlamıyor. UV ışınlarına karşı da dayanıklı olan ürün, atmosferdeki kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmiyor.
Dünya üzerindeki en hafif çatı kaplama malzemelerinden biri olan Onduline Zigana, çatı konstrüksiyonuna metrekarede yalnızca 4 kilogram yük vererek, binanın deprem güvenliğini artırıyor. Levhaların alt ve üst kenarlarında bulunan şeritler sayesinde çatıya kolayca uygulanabiliyor. Bakım gerektirmeyen kusursuz bir sistem olarak tasarlanan Onduline Avrasya’nın yeni levhası, hem zamandan hem de bütçeden tasarruf sağlıyor.
Onduline Avrasya’nın Sapanca’daki üretim tesislerinde, Türk mühendisler tarafından yüzde 100 yerli olarak, ileri teknoloji ve çevrecilik ilkesiyle üretilen Onduline Zigana, en zorlu hava şartlarında dahi sağlamlığından ödün vermiyor. Üzerlerinde soğuk baskı ile “Onduline” yazılarak üretilen Onduline Zigana levhaları, taklit veya benzerlerinden bir bakışta ayırt edilebiliyor.

23 Mayıs 2016

Geri