E-dergi
e-dergi

Sektörden

Su Yalıtımında Etkili Yardımcı: Bituline


Onduline Avrasya tarafından üretilen Bituline, her tip özel kullanıma olanak veren geniş yelpazesiyle çatıda ve temelde binaların vazgeçilmezlerinden biri oluyor.
Bituline, kullanıcılara sağlamlık, esneklik ve uzun ömür garantisi veriyor. Bituline, çok düşük sıcaklıklarda da esnekliğini koruyup, çatlamayarak; yüksek sıcaklıklarda ise geç yumuşayıp, formunu koruyarak her iklim kuşağında rahatça uygulanabiliyor.
İklimin yanı sıra diğer doğal olaylara karşı da dayanıklı olan ürün, düz ve eğimli çatıların, terasların, ıslak hacim döşemelerinin, temel, bodrum, havuz gibi yer altı bölümlerinin, katlı otopark, karayolu köprüsü gibi özel mühendislik yapılarının su yalıtımı için güvenle kullanılabiliyor.
Onduline Avrasya’nın Sapanca’daki üretim tesislerinde yüksek teknolojiyle üretilen Bituline, kalite bütünlüğünü sağlarken, uygulamadan kaynaklanabilecek yalıtım risklerini de ortadan kaldırıyor.
Geniş tip ve renk seçenekleriyle temin edilebilen Bituline, havadaki maddelerden etkilenmeyen, ultraviyoleye dayanıklı bir yapıya sahip.
Temel su yalıtımında kullanıldığında korozyonun bina temellerine verdiği zararı engelleyen Bituline, olası deprem etkilerine karşı yapıların korunmasına yardımcı oluyor.


Geri
share on twitter share on facebook