E-dergi
e-dergi

Sektörden

Isparta Devlet Hastanesi Yalıtımda Terraco'yu Tercih Etti


Isparta Devlet Hastanesi yalıtımda Terraco’yu tercih etti. Yalıtım çalışmaları devam eden projede ısı yalıtımı, Terraco Ecotherm sistemi ile gerçekleştiriliyor. Çalışmanın son kat uygulamasında doğal şartlara dayanıklı, mineral esaslı son derece rahat nefes alabilen, kolay uygulanan dekoratif kaplama kullanılıyor. Cephe bu yalıtımla, yapısında bulunan hidrolik, organik bağlayıcılar ve özel dolgu yapısı ile dış şartlara karşı mükemmel bir dayanıklılık kazanmış oluyor. 2017 yılı ilk yarısında tamamlanacak proje uygulamasının son aşamasında ise akrilik esaslı elastomerik boya kullanılacak.

Terraco Marblecoat, Cephelere Mermer Görünümü Kazandırıyor
Terraco’nun dekoratif ürün grubunda bulunan Marblecoat iç ve dış cephelerde kullanılan ve kullanıldığı alanlara mermer görünümü kazandıran dekoratif bir kaplama ürünü.
Terraco’nun Marblecoat serisi, lekelere ve aşınmaya karşı dayanıklı. Ayrıca ürün neme karşı da dayanıklı olduğundan banyolarda da kullanılabiliyor. Uygulaması kolay olan ürün sağlığa ve çevreye zararlı olabilecek tüm zararlı kimyasallardan arındırılmış.

Geri
share on twitter share on facebook