E-dergi
e-dergi

Sektörden

BTM Başarılı Bayilerini Dnipro'da Ağırladı


BTM, ülke çapındaki 84 bayisi ile Ukrayna’nın Dnipro şehrine bayi gezisi düzenledi. 20-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen bayi gezisinde misafirler unutamayacakları anlar yaşadılar. BTM bayileri ve satış ekibi seyahat boyunca yoğun iş hayatının geriliminden uzaklaştıkları birkaç gün geçirebilmenin keyfi ve güzel anılarla evlerine döndüler.
BTM Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Ürkmez, bu tarz seyahatlerin, misafirlerin ve BTM ekibinin birbirlerini daha iyi anlamaları ve kenetlenmeleri için önemli olduğunu belirtti. Ürkmez, “BTM olarak bayilerimizin ve ekibimizin enerjisi, mutluluğu ve motivasyonu bizim için çok önemli. Bu tarz birleştirici organizasyonlar yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Denizli Servetgazi Hicret Camii Tonoz Çatısında BTM Dragon Shingle Tercih Edildi
Furkan İzolasyon firmasının uygulamasını üstlendiği Denizli Servetgazi Hicret Camii tonoz çatısında, OSB levha üzerine öncelikle Polibit P3000 su yalıtım membranı uygulandı. Bu tabakanın üzerine BTM Dragon Shingle şaşırtmalı olarak döşendi.
Çatının baca diplerinde ve oluklarında Poliroof SA 4500 kendinden yapışkanlı, granül yüzeyli, 33 cm enindeki mahya bantları kullanıldı. Düz çatı yüzeylerinin yalıtımında ise yine kendinden yapışkanlı Poliroof SA PR 4500 granül yüzeyli su yalıtım örtüsü uygulandı. Eğrisel çatı formlarına kolaylıkla uygulanabilen Dragon Shingle, 3 boyutlu etkisiyle çatı yüzeylerinde derinlik etkisi yaratıyor.

Geri
share on twitter share on facebook