E-dergi
e-dergi

Sektörden

Braas'tan Çatıda Güçlü Su Yalıtımı Çözümü: Divoroll Premium WU


Braas Çatı Sistemleri, uzun ömür ve yüksek performans için farklı ürün grupları ile çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alıyor. Ürün gamında; kiremitten güneş enerji sistemlerine, insan ve iş güvenliği çözümlerinden detay çözümlerine kadar birçok yenilikçi ürün bulunuyor. Braas, çatılarda estetiğin yanı sıra işlevsellik açısından da hem pratik hem de modern çözümler geliştirerek, mimar ve nihai kullanıcılara bilinçli tercihler yapabilme imkânı sunuyor. Braas’ın çatıda su yalıtımını çözmeye yönelik güçlü ve inovatif ürünü Divoroll Premium WU, tercih edildiği projelerde tüketicilerin beğenisini topluyor.
Hem tam su geçirmezliği sağlayan hem de nefes alan güçlü bir kiremit altı örtüsü olan Divoroll Premium WU, özellikle düşük eğimli çatılarda suya karşı ek güvenlik sağlıyor.

Braas Terracotta Ailesi Genişliyor: Coppo Domus Fiammingo
Modern tasarımlar için olduğu kadar klasik yapılar için de çarpıcı modeller geliştiren Braas Çatı Sistemleri, çatısında kusursuz antik görünümü arayanlar için Braas Terracotta serisi ile göz dolduruyor. Braas’ın İtalya’daki fabrikalarında yüksek teknoloji ile üretilen Braas Terracotta serisi, büyük ebatlı ve geniş kavisli Coppo Domus ve orijinal tasarımlı Vario 5 Marsilya modellerinden oluşuyor. Seriye son olarak eklenen, İtalya’nın kendine has dokusu ve göz alıcı güzelliğini çatılara taşıyan “Coppo Domus Fiammingo”nun büyük ilgi toplaması bekleniyor.
Braas kalitesinin ve göz alıcı güzelliğiyle kendine özgü İtalyan tarzının çatı tasarımına özgün bir şekilde yansıtıldığı Coppo Domus Fiammingo, Türkiye’de ilk kez ve sadece Braas tarafından sunuluyor.

Braas, “Evolution Innotech” ile İzmir Yapı Fuarı’nda Beğeni Topladı
Braas Çatı Sistemleri, 3-6 Kasım 2016 tarihlerinde düzenlenen 22. İzmir Yapı Fuarı’nda, inovatif kimliği ile tüm ürün gruplarında geliştirdiği en yeni ürünleri; “Yenilikçi Üretim Teknolojileri”, “Çatılarda Enerji Verimliliği ve Çatı Katı Yaşam Konforu”, “Çatılarda Estetik”, “Uzun Ömürlü, İşlevsel Çatı Detay Çözümleri” konularına vurgu yaparak ziyaretçilerin beğenisine sundu. Çatıya tam ankastre güneş enerjili çatı sistemleri konseptini de vurgulayan Braas, İzmir Yapı Fuarı’nın 22. yılında özellikle çimentolu kiremit üretiminde çığır açacak yeni yüzey kaplama teknolojisi “Evolution Innotech” ile büyük ilgi topladı.

Geri
share on twitter share on facebook