E-dergi
e-dergi

Sektörden

YSBÖ 2016'da Adaylık Süreci Başladı


Yayın grubu dergilerimizden Yalıtım’ın 14.’sünü düzenlediği Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nde adaylık süreci başladı. 2016 yılı içerisinde piyasaya sürülen ve fark yaratan başarılı ürün, firma ve kurumların ödüllendirileceği organizasyon, mayıs ayında düzenlenecek ödül töreniyle son bulacak.
14.’sü düzenlenen organizasyonda bu yıl da birçok firma, yatırımları ve ürünleriyle yer alacaklar. “Yılın Yatırımı”, “Yılın Isı Yalıtım Ürünü”, “Yılın Su Yalıtım Ürünü”, “Yılın Ses Yalıtım Ürünü” ve “Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü” kategorilerinin bulunduğu yalıtım sektörünün en prestijli ve heyecan verici organizasyonu olan Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri, Yalıtım Dergisi okurları ve Seçici Kurul’un yapacağı oylama ile sahiplerini bulacak. “Yılın Profesyoneli” ve “Yalıtım Bilincine Katkı Özel Ödülü” ise organizasyon komitesi tarafından belirlenecek.
Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2016’ya aday olmak ve aday önermek için www.yalitim.net sitesinde yer alan Aday Önerme Formu’nun 27 Ocak 2017 tarihine kadar doldurulması gerekiyor.

YSBÖ’de Süreç Nasıl İşleyecek?
1.    Ödül adayları, başvurularını 27 Ocak 2017 tarihine kadar Yalıtım Dergisi’ne ulaştıracaklar. Adaylıkları, organizasyon komitesinin değerlendirmesi sonucu kesinlik kazanacak.
2.     Derginin şubat sayısında tüm adayların yer aldığı oy verme formu yayınlanacak. Yalıtım Dergisi okurları dergide ve oluşturulacak internet sitesinde yer alan form ile mart ayı sonuna kadar oylarını kullanabilecekler.
3.    Okur oylaması sonuçları kayda alınacak. 2017 yılının nisan ayında toplanacak sektörün önde gelen firmalarının temsilcilerinden ve akademisyenlerden oluşturulan  Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri Seçici Kurulu, okur oylarını değerlendirecek ve ödül sahiplerini belirlemek için oylama yapacak. Oylamada, Seçici Kurul’un oyları yüzde 70, okur oyları ise yüzde 30 oranında etkili olacak.

Geri
share on twitter share on facebook