E-dergi
e-dergi

Ürün

Su Yalıtımında ONDULİKİT Dönemi Başlıyor

Onduline Avrasya tarafından tek komponentli ve çift komponentli olarak iki ayrı tipte pazara sunulan ONDULİKİT, yapılar için güvenli bir koruma sağlıyor...
Su yalıtımı konusunda akla gelen ilk markalardan olan Onduline Avrasya’nın yeni su yalıtım ürünü ONDULİKİT, yapılar için güvenli bir koruma sağlıyor.
Toprak temaslı yapılarda nemden, sızan sulardan, basınçsız sulardan, su birikintilerinden dolayı oluşabilecek sorunların yalıtımında kullanılan ürün, çatlak köprüleme özelliği ve yüksek elastikiyete sahip yapısıyla su sızdırmazlığını devamlı kılıyor.
Tek komponentli ve çift komponentli olarak iki ayrı tipte pazara sunulan ONDULİKİT zeminlerde, temellerde, balkonlarda, teraslarda, yeraltı otoparklarında ve perde duvarların yalıtımında kusursuzca uygulanabiliyor.
ONDULİKİT, yoğun kıvamı sayesinde yatayda ve düşeyde akma yapmadan mala ve/veya fırça ile yapılara rahatlıkla uygulanabiliyor. Havalandırma, aydınlatma menfezleri gibi detay çözümlerinde de kolaylık sağlayan ürün, zamandan ve işçilikten tasarruf sağlıyor ve ek yeri olmayan sürekli bir yalıtım tabakası meydana getiriyor.
Onduline Avrasya’nın bu yeni ürünü, solvent içermiyor ve çevre dostu olma özelliğiyle ön plana çıkıyor.


Geri
share on twitter share on facebook