E-dergi
e-dergi

Sektörden

Assan Alüminyum, Dünyanın Önde Gelen Üreticileri ile Düsseldorf'ta Buluştu


Assan Alüminyum, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde 29 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Aluminium 2016 Fuarı’nda dünyanın dört bir yanından gelen sektör temsilcileri ve müşterileri ile bir araya geldi.
Alanında Avrupa’nın en büyük fuarı olan ve iki yılda bir düzenlenen Aluminium 2016’da farklı sektörlerdeki alüminyum üreticileri, külçe tedarikçileri, alüminyum kullanarak üretim yapan ambalaj, otomotiv, inşaat, dayanıklı tüketim gibi sektörlerden şirket temsilcileri, metal distribütörleri ve sektöre özel makine üreticilerine ürünlerini tanıtan Assan Alüminyum, işbirliği imkanlarını değerlendirdi.
Kibar Holding iştiraki olan Assan Alüminyum, 29 Kasım’da fuardaki standında Avrupa’nın önde gelen alüminyum sektör yayınlarının ve sektörel derneklerin temsilcilerinin katıldığı bir basın toplantısı düzenleyerek, şirketin yatırımları ve global pazardaki hedefleri hakkında bilgi verdi. Basın toplantısında konuşan Assan Alüminyum Genel Müdürü Göksal Güngör, Avrupa liderliği hedefiyle önemli yatırımlar gerçekleştirdiklerini söyledi.

Assan Panel, EAPP’nin Yönetimine Seçildi
Panel sektöründe dünyadaki en büyük sektörel örgüt olan EAPP’nin (European Association for Panels and Profiles) Yönetim Kuruluna seçilen Assan Panel, bu pozisyonu kazanan Türkiye’den ilk şirket oldu.
EAPP’nin geçtiğimiz günlerde Barcelona’da gerçekleşen yıllık Genel Kurul Toplantısı’nda, Assan Panel Genel Müdürü Ulvi Kadakal yapılan oylama sonucunda Yönetim Kurulu üyeliğine getirildi. Kadakal, 6 üyeden biri olarak derneğin yönetim kadrosunda görev alacak.

Geri
share on twitter share on facebook