E-dergi
e-dergi

Sektörden

Çuhadaroğlu'ndan 3 Yeni Proje


Projeye özgü çözümler, uzun ömürlü ve kaliteli ürünler, her iklime uygun geniş ürün yelpazesi ile 62 yıldır sektöre hizmet veren Çuhadaroğlu, yeni projelerle adından söz ettirmeye devam ediyor.
Kadıköy’de yer alan ve yapımına 2014 yılında başlanan Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinin tek ofis projesi olma özelliği taşıyan Business İstanbul Projesi; Rönesans Gayrimenkul’ün Maltepe’de hayata geçirdiği LEED Gold sertifikasyonu adayı Piazza Projesi ve İstanbul Topkapı’da inşa edilen, İş GYO ve Nef’in ortak çalışması olan 60 bin metrekare cepheye sahip, 35 bine yakın işletmenin yer aldığı, İnİstanbul Projesi Çuhadaroğlu ile el sıkıştı.
62 yıldır sektörde yarattığı güven algısını, yaptıkları işlerdeki yenilikçi bakış açısı ve geleneksel disiplinle devam ettirdiklerini söyleyen Çuhadaroğlu Grubu Genel Müdürü Kenan Aracı, “Çuhadaroğlu Grubu olarak yaşanan menfur darbe teşebbüsüne rağmen, planladığımız şekilde yatırımlara ara vermeden devam ediyoruz. Ocak 2017 itibari ile tamamlanacak tesisimizde 250 bin metrekare alüminyum kapı, pencere ve cephe sistemleri imalatı yapabilecek kapasiteye ulaşacağız. Üretim teknolojileri kabiliyetlerimizi geliştirmekle birlikte, ürün geliştirme ve inovasyon gücümüzü de artırdık” dedi.

Geri
share on twitter share on facebook