E-dergi
e-dergi

Sektörden

Terraco'dan 2017 Yılı Renk Trendleri


Gelecek eğilimlerini hisseden ve buna öncülük eden Terraco’nun yaşam alanlarını yenilerken 2017’ye dair önerileri var. 2017 yılı için yapılan birçok araştırma ve çalışmaya göre yılın en gözde rengi gri. Mesafeli ve soylu algısıyla öne çıkan griyi mor, mavi ve pembe renkler takip ediyor. Modernliği aynı zamanda sade bir şıklığı temsil eden gri renk özellikle salonlarda kendini gösterecek. Soğuk bir renk olan gri rengi, sıcak tonda renklerle bir arada kullanıldığında yaşam alanlarınızda farklı bir enerji ve hareket sağlamanızı mümkün kılacak. Gri rengi tercih ederek 2017’nin gözdesini kulanmış olacaksınız.

Terraco’dan Venedik Tarzı, Mermer Görünümlü Boya: Antique Stucco
Terraco’nun Türkiye pazarına sunduğu mermer desenli iç cephe boyası Antique Stucco sektör için farklı bir alternatif. Terraco’nun Venedik tarzı diye adlandırdığı Antique Stucco boyası ile mekanlarda doğal taşın gerçek ve sıcak atmosferi elde edilebiliyor.
Antique Stucco yüzey üzerindeki kılcal çatlakları ya da küçük hataları kapatmada yardımcı olurken, çevre dostu ve ekonomik bir çözüm olması ile de dikkat çekiyor.

Geri
share on twitter share on facebook