E-dergi
e-dergi

Ürün

Braas Yağmur İndirme Sistemleri

Braas Çatı Sistemleri, çatılardaki yağış suyunun tahliyesi sorununu sağlam, estetik, fonksiyonel ve pratik ürünler ile çözüyor.
Farklı yapı tasarım tarzlarına yönelik olarak geliştirilen “Bakır”, “Titanyum Çinko”, “PVC 2D” ve “PVC Deco” yağmur indirme sistemleri, esnek ve modüler yapıları sayesinde kolayca monte edilebiliyor, tüm yapılarda uygulanabiliyorlar. Contalı yapıları ile hem dere birleşme yerlerinde ek işçiliği ortadan kaldırıyor hem de yüzde 100 su sızdırmazlığı sağlıyorlar. Farklı iklim koşullarına, sıcaklık değişimlerine ve atmosfer etkilerine karşı yüksek direnç gösteren çözümler, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyorlar.
Braas’ın metal ürün gamında Bakır ve Titanyum Çinko alternatifleri tüketicilere sunuluyor. Yüzde 99,9 saf bakırdan üretilen “Bakır Yağmur İndirme Sistemleri”, geleneksel görünümü ve zarafeti ile klasik mimari tarzı yapılara taşırken, Titanyum Çinko alaşımından imal edilmiş olan “Titanyum Çinko Yağmur İndirme Sistemleri” ise patine edilmiş yüzeyleri ile çatılara modern bir çizgi kazandırıyorlar.
Braas’ın PVC ürün gamında, geometrik güçlü yapısı, havana kahve renk seçeneğiyle “PVC 2D” ve bakır görünümüyle dikkat çeken “PVC Deco” yer alıyor. Çift cidarlı PVC 2D, çatılarda yağış suyunun tahliyesi sorununu sağlam ve estetik bir şekilde çözüyor. PVC Deco ise, bakır rengi ve estetik görünümü ile öne çıkıyor.

Geri
share on twitter share on facebook