E-dergi
e-dergi

Editör

Maraton...

Sertaç Aytaç
sertacaytac@b2bmedya.com


Geçen sayımızda, yine bu sayfada az buçuk bahsetmiştik... Sene başında, yapı malzemeleri sektörünün dünyadaki en büyük buluşma noktası olan ve iki senede bir Münih’te düzenlenen BAU Fuarı’nı ziyaret ettik... İki yüz elli binden fazla profesyonel tarafından ziyaret edilen BAU, bina yapımının kompleks bir hal aldığı ve yapılardan beklentilerin farklılaştığı bir dönemde, yüksek enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji kullanımı alternatiflerinin yanında, sektördeki “dijital” dönüşüme şahit olmak adına da ciddi imkanlar sunuyordu. Binlerce ürün ve sistemin sergilendiği fuarda en dikkat çekici şey, yalıtımdan döşemeye, cepheden strüktüre kadar yapının her aşamasında ahşaba gösterilen ilgi ve her geçen gün kendinden beklentilerin arttığı cephe sistemlerinde gerçekleştirilen inovasyonlardı.

Türkiye’den hem katılımcı hem de ziyaretçi olarak yoğun bir ilginin olduğu BAU 2017’yle ilgili izlenimlerimizi, yayın grubumuzun diğer dergileri olan Yalıtım ve Yeşil Bina’da, o sektörlere özel hazırladığımız bir içerikle yayınlamıştık. Şimdi de sıra Çatı&Cephe’ye geldi. Hazırladığımız dosyadan yararlanacağınızı tahmin ediyoruz...

Ve çatı&cephe sektörünün uzun soluklu maratonunda nihayet en önemli sürece girildi...
B2B Medya dergilerinden Yalıtım tarafından 14.’sü düzenlenen Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri ile birlikte sektörde önemli bir eksikliği tamamlayan “6. Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri” organizasyonunda da adaylar belirlendi ve oylama süreci başladı. Okurlarımız 4 Nisan-5 Mayıs 2017 tarihleri arasında, ilerleyen sayfalarda ve www.cativecephe.com web sitesinde yer alan Oy Kullanma Formu ile oylarını kullanabilecekler. Okur oylaması bitiminde, mayıs ayının başında toplanacak, sektörün önde gelen temsilcilerinden oluşan “Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri Seçici Kurulu”, okur oylarını değerlendirecek ve ödül sahiplerini belirlemek için oylama yapacak.

Bilindiği gibi oylamada Seçici Kurul’un oyları yüzde 70, okur oyları ise yüzde 30 etkili oluyor. Ödüller ise 24 Mayıs 2017 günü Yapı İstanbul 2017 Fuarı’nda düzenlenecek törende sahiplerine takdim edilecek.
Her iki organizasyonumuzla ilgili oy kullanmak için yalitim.net ve cativecephe.com sitelerimizi kullanabilirsiniz.

Gelecek sayıda görüşmek ümidiyle...


Geri
share on twitter share on facebook