E-dergi
e-dergi

Sektörden

Alligator Rusty ile Mekanlara Geçmişin İzleri Geri Geliyor


Alligator Boya, iç ve dış mekanlarda yaratıcı çözümler arayanlara farklı tekniklerin ve çözümlerin yer aldığı farklı bir dünya sunuyor.
Creative Effect ürün bünyesinde yer alan Alligator Rusty, iç cephelere yeniden hayat veriyor. Su bazlı, antik metal efekt görünümlü, dekoratif özellikli son kat iç cephe boyası Alligator Rusty, antik metal dokusunu altın ve gümüş efektleriyle birleştirerek üç farklı görünüm sunuyor, mekanlardaki geçmişin izleri günümüze taşınıyor.

Alpina Style ile Yaşam Alanlarınız Size Özel
Filli Boya, eşsiz mekânlar yaratabileceğiniz, yaşam alanlarınızı farklı kılabileceğiniz Alpina Style serisi ile boyada kişisel tasarımın kapılarını aralıyor, yaşam alanlarınızı size özel kılıyor. Kolaylıkla duvarlarınıza uygulayabileceğiniz “Alpina Style” serisi sizi asla yormadan tek seferde başarılı sonuçlar veriyor, yaratıcılığınız ile sınırsız desenler ortaya çıkarmanızı sağlıyor. Sade ama bir o kadar da etkileyici görünümleri ile dikkatleri üzerine çeken Alpina Style ürünleri benzeri görülmemiş doku ve pırıltılı renkleri ile geniş bir desen yelpazesi sunuyor.


Geri
share on twitter share on facebook