E-dergi
e-dergi

Sektörden

Onduline Avrasya Bayileri Senenin Yorgunluğunu Sidney'de Attı


Onduline Avrasya, yine bir ilki gerçekleştirerek bayilerini bu kez de Avustralya’nın Sidney kentinde ağırladı. Bu yıl 23.’sü düzenlenen uluslararası bayi toplantısına Türkiye’deki bayilerin yanı sıra, Onduline Avrasya’nın sorumluluğundaki Azerbaycan, İran, Türkmenistan, İsrail ve Lübnan’dan bayiler de dahil olmak üzere toplam 155 bayi katıldı.
Şubat ayının ortasında Avustralya’nın en büyük şehri Sidney’de gerçekleştirilen toplantıda 2016 yılının değerlendirmeleri ve hedefler görüşüldü. Toplantının açılışına video-mesaj ile katılan Onduline Avrasya CEO’su Burhan Karahan, 2017 yılının Onduline Avrasya için başarılı geçeceğini ve sahip oldukları ivmenin daha da üzerine çıkacaklarını belirtti.
Toplantıya onur konuğu olarak katılan Sidney Başkonsolosu Melih Karalar ve Dış Ticaret Uzmanı Kutay Kesim Onduline Avrasya bayilerine Sidney’de yaşayan Türk nüfusu, Sidney’in demografik ve ekonomik yapısı hakkında detaylı bir bilgilendirmede bulundu.
Hemen ardından Onduline Avrasya Genel Müdür Yardımcısı Fulya Özgül Koçak, Onduline Avrasya’nın gelecek dönemdeki hedeflerini, ekonomik parametlerini anlattı. Konuşmasında iş güvenliği konusuna özellikle dikkat çeken Koçak’ın ardından söz alan Onduline Avrasya Türkiye Satış Müdürü Hızır Şen ise önümüzdeki dönemde uygulanacak satış stratejilerini aktardı.
Daha sonra kürsüye gelen Onduline Avrasya Pazarlama Müdürü Fırat İçmeli, Pazarlama-İletişim faaliyetlerini anlattığı sunumunun ardından Onduline Avrasya’nın gelecek dönemde çıkaracağı yeni ürünler hakkında katılımcılara bilgi verdi.
İçmeli’nin ardından söz alan Onduline Avrasya Proje ve Teknik Uygulamalar Müdürü Atila Gürses de Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdikleri uygulama, tanıtım ve eğitim seminerlerinden bahsetti. Ayrıca, Onduline Avrasya müşterilerine proje desteğinin de hız kesmeden devam edeceğini belirtti.
Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Onduline Avrasya bayileri başarılarından dolayı ödüllendirildi. Türkiye-Kaplanlar dalında 10, İhracat Ciro Ödülleri dalında 1 ve Türkiye - En Büyük Ciro Ödülleri dalında 5 bayi ödüle lâyık görüldü.

Çatılardaki Güven ve Estetiğin Yeni Adı: Onduvilla
Onduline Avrasya’nın kusursuz bir çatı sistemi arayanlar için ürettiği hafif kiremit Onduvilla; estetik, hafif, dayanıklı ve güvenilir bir çatı sistemi.
Su geçirimsizliği ve esnek yapısı sayesinde en zor hava şartlarında dahi kullanıcılarını yarı yolda bırakmayan sistem, özel bir altyapıya gereksinim duymadan kısa sürede hızlıca uygulanabiliyor. Çatıya çıkmayı gerektiren durumlarda ise üzerinde rahatça yürünebiliyor.
Kırmızı, yeşil ve kahverengi olarak 3 renkte üretilen Onduvilla sistemi, ısı ve ses yalıtımına katkı sağlayarak, 10 yıl su geçirimsizlik garantisiyle de sürekli tasarruf sağlıyor.


Geri
share on twitter share on facebook