E-dergi
e-dergi

Sektörden

Ahşaplar, Capawood Ahşap Serisi ile Koruma Altında


Filli Boya, tüm iç ve dış ahşap yüzeylerde güneşe, suya ve biyolojik zararlılara karşı maksimum koruma sağlayan “CapaWood Ahşap Serisi” ürünlerini sektörün ve tüketicilerin beğenisine sunuyor.
Mekânların korunarak geleceğe taşınmasında profesyonel bir bakış açısı getiren, hem laboratuvar şartlarında hem de gerçek iklim koşullarında en dayanıklı sonuçları veren “CapaWood Ahşap Serisi” ürünleri, yaşam alanlarının önemli bir bölümünü oluşturan ahşap yüzeyler için zengin bir ürün yelpazesi sunuyor, farklı kullanım alanları yaratıyor.
Filli Boya’nın “CapaWood Ahşap Serisi” ürünleri, ahşabı yapısal, kimyasal ve fiziksel açıdan koruma altına alıyor. “CapaWood Ahşap Serisi” ürünleri mevsimsel yağmurlara bağlı olarak suyun ahşap üzerinde oluşabilecek olumsuz etkilerini en aza indiriyor. Güneş ışınlarının zararlı etkilerinin minimalize edilmesi için kullanılan özel UV filtreleri sayesinde güneşin zararlı ışınlarını ahşap yüzeyinden yansıtarak uzaklaştırırken, aynı zamanda su itme kabiliyeti sayesinde dış cephelerde oluşabilecek suyun zararlı etkilerine karşı maksimum koruma sağlanıyor.Geri
share on twitter share on facebook