E-DERGİ
Çatı ve Cephe Sistemleri 71.Sayı

 


E-Dergi Oku 

KILIÇOĞLU
BTM
TAYF
ONDULINE AVRASYA
ÇUHADAROĞLU
SPECTRUM
IŞIKLAR
VMZINC
EGGER

Kılıçoğlu Antalya'da Bayileri ile Buluştu

Kılıçoğlu Antalya'da Bayileri ile Buluştu

29 Kasım 2017 Çarşamba / 14:23 | HABERLER

Geçtiğimiz aylarda Eskişehir’de özel bir resepsiyonla 90. yılını kutlayan Kılıçoğlu Kiremit, Türkiye’nin dört bir yanından davet ettiği 300 bayisi ile 90. yıla özel bir buluşma düzenledi. Kılıçoğlu 90. yılını bu kez paydaşları ile birlikte Antalya Belek’te bulunan Susesi Luxury Resort Otel’de kutladı.

300 bayinin eşleri ve aileleriyle katıldığı organizasyon 5 Ekim Perşembe akşamı düzenlenen kokteylle başladı. Gecede konuşan Kılıçoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Özaydemir, 100. yılı da hep birlikte kutlamayı dilediklerini söyledi.

Bayi toplantısının ikinci günü Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Özaydemir’in yaptığı sunumla başladı. Metin Uca’nın moderatörlüğünü üstlendiği toplantıda Savaş Özaydemir, Türkiye’nin tarihi ile Kılıçoğlu’nun tarihini harmanladığı sunumunda Türkiye’nin en zor yıllarında Kılıçoğlu’nun yatırımlarına devam ettiğini belirtti. 1927’den günümüze önemli dönüm noktalarını seyircilere aktardı.

Savaş Özaydemir’den sonra sunumunu yapmak üzere Yapı Malzemeleri Grup Başkanı Barış Y. Özaydemir söz aldı. 90 yıllık Kılıçoğlu liderliğinin altında yatan Kılıçoğlu felsefesini anlatan Barış Özaydemir, geçmişten bugünlere Kılıçoğlu’nun güven veren marka imajıyla sürdürülebilir bayi iletişimini ve sıcaklığı sağlayarak en kaliteli kiremidi üreterek sektörde öncü ve lider konumda olduklarının altını çizdi.

Toplantının son bölümünde sunum yapan Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Osman Özaydemir ise Kılıçoğlu’nun fark yaratan bir marka olduğunu söyledi. Ali Osman Özaydemir, Kılıçoğlu’nun sunduğu alternatif ürünlerle bayilere satışta avantaj sağladığını belirtirken, Kılıçoğlu Çatı Sistem ürünleriyle daha fazla hacimde satış yapabileceklerini söyledi.

Bayilerle buluşmanın üçüncü ve son gününde çalışanların stres atmaları ve biraz da eğlenceli vakit geçirmeleri için turnuvalar düzenlendi. Gün boyunca yapılan turnuvalarda birbirleriyle kıyasıya rekabet eden Kılıçoğlu ailesi, son günün akşamı düzenlenen Gala Gecesi’nde de bir aradaydılar.