E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ÇUHADAROĞLU
EGGER

Kılıçoğlu'nun Modern Çatılara Ultra Yorumu: Megaron Ultra

Kılıçoğlu'nun Modern Çatılara Ultra Yorumu: Megaron Ultra

31 Ocak 2018 Çarşamba / 16:06 | HABERLER
72. Sayı (Ocak-Şubat 2018)
22 kez okundu

Kılıçoğlu’nun yeni nesil çatı markası Megaron Çatı Teknolojileri’nin ürün grubuna dahil olan Megaron Ultra, çatı sektörüne eşsiz bir yorum getiriyor.

Megaron Ultra, özel dizaynı sayesinde geleneksel kil kiremidin üstün özelliklerini modern çatılara taşımayı hedefliyor. Kil Kiremidin sağlamlık, uzun ömür, renk dayanımı, yüzey düzgünlüğü gibi üstün özellikleri Megaron Ultra sayesinde modern mimari uygulamalara alternatif çözüm getiriyor. Megaron Ultra Serisi alışılmışın dışında modern ve sade görünümü ile göze çarpıyor. 

Megaron Ultra’nın en belirgin özellikleri ise yüzeyinin pürüzsüz olması ve mukavemetinin yüksek olması. Bu iki özelliği birleştiren Megaron Ultra hem estetik hem de uzun ömürlü bir çatı kaplama malzemesi. Şu an tek antrasit gri rengi olan Megaron Ultra tercihe göre farklı renklerde de üretilecek.

Dayanıklılığıyla fark yaratan Megaron Ultra, 48,6x29,6 cm ölçülere sahip, metrekareye 10 adet sarfiyatı olan bir kiremit. Engop teknolojisi ile kaplanmış yüzeyi, çizilmeye dayanıklı. Üstten ve yandan çift kenetli yapısıyla su sızdırmazlığı güçlendirilmiş. Bu özelliği ile şaşırtmalı veya düz uygulanabilen, kil esaslı olması nedeniyle yüksek mukavemete sahip olan Megaron Ultra seçkin projelerin tercihi olmaya başladı.


 


İlginizi çekebilir...

SEYAD, 2019 Yılı Mali Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Sektörel Yayıncılar Derneği (SEYAD), 2019 yılı Mali Genel Kurul toplantısını 5 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirdi....
14 Ocak 2019 Pazartesi / 09:35

'Tuğlayı Keşfet' Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu

Işıklar Yapı Ürünleri ve Tuğla Akademi Platformu'nun düzenlediği Tuğlayı Keşfet Öğrenci Yarışması sonuçlandı....
9 Ocak 2019 Çarşamba / 10:17

Şişecam Düzcam "Mimarca Cam" Etkinliklerinin Dördüncüsünü Düzenledi

Şişecam Düzcam, Türk Serbest Mimarlar Derneği işbirliğiyle gerçekleştirdiği "Mimarca CAM" etkinliğinin dördüncüsünü gerçekleştirdi......
27 Aralık 2018 Perşembe / 14:09


©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.