E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
TAYF
KILIÇOĞLU
IŞIKLAR
VMZINC

Kılıçoğlu'nun Modern Çatılara Ultra Yorumu: Megaron Ultra

Kılıçoğlu'nun Modern Çatılara Ultra Yorumu: Megaron Ultra

31 Ocak 2018 Çarşamba / 16:06 | HABERLER
72. Sayı (Ocak-Şubat 2018)
313 kez okundu

Kılıçoğlu’nun yeni nesil çatı markası Megaron Çatı Teknolojileri’nin ürün grubuna dahil olan Megaron Ultra, çatı sektörüne eşsiz bir yorum getiriyor.

Megaron Ultra, özel dizaynı sayesinde geleneksel kil kiremidin üstün özelliklerini modern çatılara taşımayı hedefliyor. Kil Kiremidin sağlamlık, uzun ömür, renk dayanımı, yüzey düzgünlüğü gibi üstün özellikleri Megaron Ultra sayesinde modern mimari uygulamalara alternatif çözüm getiriyor. Megaron Ultra Serisi alışılmışın dışında modern ve sade görünümü ile göze çarpıyor. 

Megaron Ultra’nın en belirgin özellikleri ise yüzeyinin pürüzsüz olması ve mukavemetinin yüksek olması. Bu iki özelliği birleştiren Megaron Ultra hem estetik hem de uzun ömürlü bir çatı kaplama malzemesi. Şu an tek antrasit gri rengi olan Megaron Ultra tercihe göre farklı renklerde de üretilecek.

Dayanıklılığıyla fark yaratan Megaron Ultra, 48,6x29,6 cm ölçülere sahip, metrekareye 10 adet sarfiyatı olan bir kiremit. Engop teknolojisi ile kaplanmış yüzeyi, çizilmeye dayanıklı. Üstten ve yandan çift kenetli yapısıyla su sızdırmazlığı güçlendirilmiş. Bu özelliği ile şaşırtmalı veya düz uygulanabilen, kil esaslı olması nedeniyle yüksek mukavemete sahip olan Megaron Ultra seçkin projelerin tercihi olmaya başladı.


 

İlginizi çekebilir...

Lübnan'ın Yükselen Projelerinin Yalıtımına ODE İmzası

Türkiye'nin yalıtımda yüzde 100 yerli kuruluşu olan ODE Yalıtım, Lübnan'da ekonomik ve sosyal yaşamı dönüştürecek projelerde yer alarak, ülked...
27 Temmuz 2018 Cuma / 10:15

Gebze Doğa Hastanesi, BTM Ürünlerini Tercih Etti

Gebze Doğa Hastanesi su yalıtımında, BTM'nin BituProof Temel Bohçalama Sistemi'ni tercih etti....
27 Temmuz 2018 Cuma / 10:14

Şişecam, İtalya'da İkinci Düzcam Üretim Tesisini Satın Aldı

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu, İtalya'daki Sangalli Vetro Manfredonia tesisinin satın alım sürecini tamamladı....
27 Temmuz 2018 Cuma / 10:11