E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
IŞIKLAR
TAYF
KILIÇOĞLU
VMZINC

Braas Yakaflex ile Çatılar Güvence Altına Alınıyor

5 Ekim 2016 Çarşamba / 10:58 | SEKTÖRDEN
64. Sayı (Eylül-Ekim 2016)

Braas Çatı Sistemleri, Türkiye’de faaliyete başladığı ilk günden beri uzun ömür ve yüksek performans için farklı ürün grupları ile çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alıyor. Çatılarda estetiğin yanı sıra işlevsellik açısından da fonksiyonel, pratik ve modern çözümler sunuyor. Braas, baca-duvar dibi detaylarını çözmeye yönelik güçlü ve uzun ömürlü ürünü Yakaflex ile çatılarda fark yaratıyor.
Braas Çatı Sistemleri’nin en önemli sistem ögelerinden biri olan Yakaflex, baca ve duvar dibi detaylarında sıklıkla karşılaşılan su sızdırma problemlerine kesin ve uzun ömürlü çözüm getiren dayanıklı bir ürün. Isı farklılıklarına mukavim özel yüzeyi ve alüminyum hasır takviyeli iç dokusu sayesinde her türlü atmosfer şartlarına karşı yüksek direnç gösteren Yakaflex, kendi kendine yapışma özelliği sayesinde ayrı bir ısıl işlem gerektirmeden hızlı bir şekilde uygulanabiliyor.

Braas’tan Yüksek Verimli, Estetik, Indax Ankastre Fotovoltaik Sistem
Braas Çatı Sistemleri, çatıları yapılarda bir enerji üssüne dönüştürmek amacı ile geniş solar ürün gamını tüketicilere sunuyor. Yenilenebilir enerji kaynaklarından etkin bir şekilde yararlanılabilmesini hedefleyen Braas, güneş enerjisini kullanarak hijyenik sıcak kullanım suyu temini ve havuz suyunun ısıtılmasını sağlayan termal kolektörlerin yanı sıra fotovoltaik paneller ile güneş enerjisinden elektrik üretimini de sağlıyor. Braas solar fotovoltaik ürün gamında tam su sızdırmazlık özelliğine sahip, yüksek verimli ürünü InDaX Ankastre Fotovoltaik Paneli tüketicilerine sunuyor.
Braas tarafından eğimli çatılar için üretilen InDaX Ankastre Fotovoltaik Sistem, güneş enerjisinden elektrik üretimi sağlayarak bir evin enerji giderlerinde önemli miktarda tasarruf sağlayabiliyor. Braas uzmanlığı ile her ayrıntısı titizlikle tasarlanmış bir mühendislik çözümü olan InDaX Ankastre Fotovoltaik Sistem, çatıya tam ankastre yapısı ile estetik açıdan yapıya değer katıyor. Bindirme şeklinde dizilen panellerin pozisyonu ve bu uygulama için geliştirilmiş çerçeve sistemi sayesinde her bir panelin alt kısmında optimum havalandırma sağlanıyor ve en üst seviyede enerji verimi elde ediliyor.
 

İlginizi çekebilir...

Bodrum Kat Otoparklarına Multipor Çözümü

....
1 Haziran 2017 Perşembe / 13:47

Assan Panel'in Yeni Genel Müdürü İhsan Tolga Akar Oldu

....
1 Haziran 2017 Perşembe / 13:45