E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
VMZINC
TAYF
IŞIKLAR
KILIÇOĞLU

Terraco, Dünyanın Her Yerinde

5 Ekim 2016 Çarşamba / 11:09 | SEKTÖRDEN
64. Sayı (Eylül-Ekim 2016)

Terraco son teknoloji ile üretilen ürünlerini inşaat sektörüne sunmaya devam ediyor. Trendleri belirlemekte öncü olan markanın ürünleri dünyaca ünlü birçok yapıya da kimlik kazandırıyor.
Mısır’ın Kahire Şehri’ndeki birçok zenginin yaşadığı El Rehab Apartmanı, El Rehab Villaları ve El Rehab Alışveriş Merkezi’nde Terraco’nun ürünleri tercih edildi. Kahire’deki birçok ünlü yapı da iç ve dış cephesinde Terraco’yu seçti.
Dubai’deki ünlü mimarların imza attığı iddialı otel ve resortlar, Mall of the Emirates (Emirates Alışveriş Merkezi), The Palm Villaları da Terraco ürünlerini tercih etti. Yine Abu Dhabi’deki Yas Marina Hotel, Kempinski Emirates Palace Hotel Terraco kullanılan gösterişli projelerden. Ayrıca İngiltere’nin Londra Şehri’ndeki ünlü British Museum, England Bank, Egham’daki Royal Holloway Üniversitesi, Birmingham’daki Aston Hall Müzesi ve Sanat Galerisi de Terraco imzalı dünyaca ünlü mimari yapılar arasında yer alıyor. Maldivler’deki İnternasyonal Male Havaalanı, Seef Alışveriş Merkezi, Güney Afrika’daki Nelspruit Stadyumu da Terraco imzası taşıyan yapılardan bazıları.
 

İlginizi çekebilir...

Bodrum Kat Otoparklarına Multipor Çözümü

....
1 Haziran 2017 Perşembe / 13:47

Assan Panel'in Yeni Genel Müdürü İhsan Tolga Akar Oldu

....
1 Haziran 2017 Perşembe / 13:45