E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
TAYF
VMZINC
KILIÇOĞLU
IŞIKLAR

Baumit, Modayı Cepheye Taşıyor

1 Haziran 2017 Perşembe / 13:30 | SEKTÖRDEN
68. Sayı (Mayıs-Haziran 2017)

Geometrik ve karmaşık desenler kumaşlarda olur da, cepheler de olamaz mı? Dış cephelerde klasik renk olan beyazın yanı sıra cephe tasarımını ve vurguları öne çıkarabileceğiniz yılın moda renkleri Baumit’te.
Baumit Life, 94 ana rengin temel alındığı ve her rengin 8 farklı tonu geliştirilerek oluşturulan bir renk sistemi. Beyazın bile 6 farklı tonunun bulunduğu 888 renk tonu içerisinden moda renklere ulaşmak son derece kolay. Üstelik cephelerin özgürce şekillendirilmesi için geliştirilen en yaratıcı ürünlerden CreativTop ile kendi desenlerinizi yaratmanız da mümkün.
www.baumitlife.com adresi üzerinden size hangi rengin uygun olduğunu bulabilir, karşılaştırmalar yapabilir, cephe üzerinde uygulamasını görebilirsiniz. CreativTop uygulamalarından örnekleri de seçeceğiniz renk üzerinde görme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca Android işlemcili telefon ve tabletler ile ios sistemli i-phone ve i-pad’ler için geliştirilen uygulamaları www.baumitlife.com sitesinden ücretsiz olarak indirilebilirsiniz.

Kaplamadan Önce Zemin Kalitesi Önemli
Sağlık kuruluşlarında zeminin düzgün olması hem personel, hem ziyaretçiler açısından son derece önemli. Aynı şekilde okulda çocukların veya kapalı spor salonlarında sporcuların düzgün şekilde yere basmaları, engebelerin oluşmaması çalışmaların sağlıklı şekilde sürdürülebilmesi, bundan kaynaklanacak tehlikelerin önlenmesi için gerekli.
Bu düşünceden yola çıkılarak geliştirilen Baumit Nivello Quatro Kendinden Yayılan Zemin Şapı, seramik, granit, mermer, parke, laminat, halı veya PVC kaplamalarından önce yüzeyin pürüzsüz hale getirilmesini sağlıyor. Böylece düz zemin üzerine uygulanan kaplamalar daha sağlıklı kullanım olanağı sunuyor. Çimento, beton, kalsiyum sülfat ve asfalt zeminlerin düzeltilmesi için geliştirilen ürünün esneme kabiliyeti, yerden ısıtma sistemleriyle de başarılı sonuçlar elde edilmesine imkan sağlıyor.
Nivello Quatro, özellikle sağlık kuruluşlarında sıkça kullanılan PVC ve benzeri yer kaplamalarının alt yüzeylerinde mükemmel düzgünlükte bir zemin yaratması nedeniyle tercih ediliyor. Yayaların yoğun olduğu ya da tekerlekli ofis araçlarının kullanıldığı mekanlarda çatlak ve kırıkların oluşmadığı yüksek performansı ile farklılaşıyor. Ürün aynı zamanda eski zeminlerin renovasyonu için de tercih ediliyor.

 

İlginizi çekebilir...

Bodrum Kat Otoparklarına Multipor Çözümü

....
1 Haziran 2017 Perşembe / 13:47

Assan Panel'in Yeni Genel Müdürü İhsan Tolga Akar Oldu

....
1 Haziran 2017 Perşembe / 13:45