E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
VMZINC
KILIÇOĞLU
TAYF
IŞIKLAR

ÇATIDER, Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul'a Katıldı

ÇATIDER, Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul'a Katıldı

5 Haziran 2017 Pazartesi / 15:25 | ÇATIDER'DEN / HABER...
68. Sayı (Mayıs-Haziran 2017)

ÇATIDER, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 23-27 Mayıs tarihlerinde düzenlenen 40. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul 2017’ye katıldı. Yönetim Kurulu üyelerimiz ÇATIDER standında biraraya gelerek uzaktan ve ücretsiz eğitim projesi Yapıokulu projesine destek verdiler.
Dernek yöneticileri, Batı 1 Fuaye’de yer alan ÇATIDER standında ziyaretçileri ağırlarken, ÇATIDER’in yürüttüğü projeler, Çatı Kaplama Malzemeleri Uygulama Kılavuzu kitabı, doğru çatı uygulamaları, güneş enerjisi ve tasarruf sağlayan sistemler hakkında bilgi verildi. Ziyaretçiler, inşaat sektörünün ilk uzaktan ve ücretsiz eğitim projesi Yapı Okulu başta olmak üzere ÇATIDER’in tüm çalışmalarına yoğun ilgi gösterdi.
ÇATIDER Yönetim Kurulu toplantısı da ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı Adil Baştanoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla fuarda gerçekleştirildi. ÇATIDER Yönetim Kurulu üyeleri fuarda ayrıca 14. Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri ile Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri’ne de katıldı.

 

İlginizi çekebilir...

ÇATIDER Başkanlığına Adil Baştanoğlu Seçildi

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER)'nin 8. Olağan Genel Kurulu'nda 2017-2018 döneminde görev yapacak yeni Yönetim Kurulu Üyeleri seçildi. Ç...
4 Nisan 2017 Salı / 09:47