E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
VMZINC
IŞIKLAR
TAYF
KILIÇOĞLU

Ode, Yurtdışı İş Ortaklarını İstanbul'da Ağırladı

1 Haziran 2017 Perşembe / 13:34 | SEKTÖRDEN
68. Sayı (Mayıs-Haziran 2017)

Ode, İstanbul’da düzenlediği toplantıda 20 ülkeden 45 iş ortağıyla biraraya geldi. ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan’ın ev sahipliğinde düzenlenen iki günlük Türkiye seyahatinin ilk gününde Ode’nin misafirleri İstanbul’da Boğaz Turu yaptı, tarihi ve turistik mekanları ziyaret ederek, keyifli bir gün geçirdi. İkinci gün ise Ode’nin Çorlu fabrikasını ziyaret ederek, incelemelerde bulunan misafirler, Radisson Blu Pera Otel’de düzenlenen toplantıda ise Ode’nin 2025 vizyonu hakkında bilgi sahibi oldu.
Ode Yalıtım Genel Müdürü Ali Türker’in konuşmasıyla başlayan toplantıda Ode Yalıtım Danışmanı Jan Van Rij ve Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder de birer konuşma yaptı.
Ode olarak son beş yılda yaptıkları yatırımlarla sektörün ve ekonominin büyümesine önemli katkılar sağladıklarını anlatan Ode Yalıtım Genel Müdürü Ali Türker, “Eskişehir fabrikamızın da üretime başlamasıyla birlikte önümüzdeki beş sene içerisinde yüzde 25’lik bir büyüme hedefliyoruz. Diğer bir hedefimiz de 1 milyon doların üzerinde ihracat yaptığımız ülke sayısını her yıl bir ülke arttırarak, ihracatın toplam ciro içindeki payını yüzde 30’lar seviyesine çıkarmak. Bu hedeflerimizi gerçekleştirmemiz durumunda 2025 yılında sektörümüzde güçlü bir bölgesel lider olacağız” dedi.

 

İlginizi çekebilir...

Bodrum Kat Otoparklarına Multipor Çözümü

....
1 Haziran 2017 Perşembe / 13:47

Assan Panel'in Yeni Genel Müdürü İhsan Tolga Akar Oldu

....
1 Haziran 2017 Perşembe / 13:45