E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
EGGER
ÇUHADAROĞLU

Braas, Yapı Fuarı'nda En Yeni Ürünlerini Tanıttı

Braas, Yapı Fuarı'nda En Yeni Ürünlerini Tanıttı

4 Haziran 2018 Pazartesi / 10:19 | HABERLER
74. Sayı (Mayıs-Haziran 2018)
14 kez okundu

Braas Çatı Sistemleri, bu yıl 41. kez düzenlenen İstanbul Yapı Fuarı’nda, çimentolu kiremit üretim teknolojisi Evolution Innotech’i, yeni su yalıtım ürünleri Divoroll Universal-S HYPER, Maksimum 2S ve Kompakt’ı, tasarım ve kalitenin bileşimi Topas 13V Matt Antrasit modelini ve yepyeni Çelik Yağmur İndirme Sistemi’ni ziyaretçileriyle buluşturdu. BMI Grup markaları Wolfin ve Icopal Shingle-Sistem’e de stantta yer verildi.

Braas Çatı Sistemleri standını ziyaret edenler, Evolution Innotech ve diğer gelişmiş yüzey kaplama teknolojileri ile üretilmiş kiremitleri yakından görme fırsatını elde ettiler. Evolution Innotech, Braas’ın yoğun Ar-Ge çalışmaları sonunda geliştirdiği, çimentolu kiremit üretim teknolojisinde günümüzde ulaşılabilen en üstün kiremit yüzey kaplama teknolojisi. Evolution Innotech sayesinde Braas kiremidin yüzeyi, “ColourFusion - Ergitmeli kaynaştırma tekniği” ile gövdeyle bütünleşik, sağlam bir yapıya kavuşuyor ve çatı, zorlu çevre koşullarına karşı bir zırh gibi korunuyor.

Divoroll Universal S HYPER, işlevsel film tabakası ile güneşten gelen ışınları yansıtma özelliğine sahip, gelen ısıyı yüzde 40’a kadar yansıtarak enerji tasarrufu sağlıyor. Üç katmanlı ve hasır donatılı yapısıyla Divoroll Maksimum 2S, üst yüzeyi poliüretan (TPU) esaslı bir kaplama ile korunarak ekstra güvenlik sağlıyor. Divoroll Kompakt, 145 gr/m2 ağırlığı, kolay uygulama avantajı ile göze çarpıyor.

Keskin ve zarif hatları ile klasik kiremide sade ama seçkin bir görünüm kazandıran Topas 13V, en yüksek estetik talepleri karşılayan bir tasarıma sahip. Çelik Yağmur İndirme Sistemi ise kaynaksız yekpare dere köşe dönüş elemanları, modüler birleştirme parçaları ve alternatifl i kelepçe sistemleri ile öne çıkıyor.


 


İlginizi çekebilir...

SEYAD, 2019 Yılı Mali Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Sektörel Yayıncılar Derneği (SEYAD), 2019 yılı Mali Genel Kurul toplantısını 5 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirdi....
14 Ocak 2019 Pazartesi / 09:35

'Tuğlayı Keşfet' Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu

Işıklar Yapı Ürünleri ve Tuğla Akademi Platformu'nun düzenlediği Tuğlayı Keşfet Öğrenci Yarışması sonuçlandı....
9 Ocak 2019 Çarşamba / 10:17

Şişecam Düzcam "Mimarca Cam" Etkinliklerinin Dördüncüsünü Düzenledi

Şişecam Düzcam, Türk Serbest Mimarlar Derneği işbirliğiyle gerçekleştirdiği "Mimarca CAM" etkinliğinin dördüncüsünü gerçekleştirdi......
27 Aralık 2018 Perşembe / 14:09


©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.