E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
EGGER
ÇUHADAROĞLU

Bonus'tan Yeni Bir Ürün: BONUS EVO 2K

Bonus'tan Yeni Bir Ürün: BONUS EVO 2K

21 Eylül 2018 Cuma / 11:35 | HABERLER
76. Sayı (Eylül-Ekim 2018)
24 kez okundu

Bonus, yeni likit su yalıtımı ürünü BONUS EVO 2K ile su tehdidini ortadan kaldırıyor ve yapıların daha sağlıklı, güvenli ve konforlu olmasını sağlıyor.

Yüksek mukavemette su yalıtım malzemesi olan Bonus EVO 2K, yapıları hem korozyona hem de su geçişine karşı koruyor. Temel ve perde duvarları, teras çatı, beton, sıva gibi yüzeylerin su yalıtımı için yapıların kritik olarak nitelendirilebilecek birçok noktasında kullanılan BONUS EVO 2K, uygulama kolaylığı bakımından da yalıtım profesyonellerinin ilk tercihi oluyor.

Eryap Grup, su yalıtımı ürün gamına kattığı BONUS EVO 2K ile daha yüksek kalitede üretim için Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Su yalıtımı konusunda sürekli olarak ciddi pazar araştırmaları yapan Eryap Grup, gelişen pazar ihtiyaçları ve firma hedefleri doğrultusunda yüksek kalitede ürün geliştirmek amacıyla hammadde tedariğinden nihai ürün elde edilmesine kadar geçen tüm süreçleri alanında uzman kalite kontrol uzmanları ve mühendis ekibi ile denetliyor. BONUS EVO 2K, alanında önem teşkil eden tüm sertifikasyonunu tamamlayarak tescilli bir marka olmanın tüm gereklerini yerine getiriyor.


 


İlginizi çekebilir...

SEYAD, 2019 Yılı Mali Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Sektörel Yayıncılar Derneği (SEYAD), 2019 yılı Mali Genel Kurul toplantısını 5 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirdi....
14 Ocak 2019 Pazartesi / 09:35

'Tuğlayı Keşfet' Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu

Işıklar Yapı Ürünleri ve Tuğla Akademi Platformu'nun düzenlediği Tuğlayı Keşfet Öğrenci Yarışması sonuçlandı....
9 Ocak 2019 Çarşamba / 10:17

Şişecam Düzcam "Mimarca Cam" Etkinliklerinin Dördüncüsünü Düzenledi

Şişecam Düzcam, Türk Serbest Mimarlar Derneği işbirliğiyle gerçekleştirdiği "Mimarca CAM" etkinliğinin dördüncüsünü gerçekleştirdi......
27 Aralık 2018 Perşembe / 14:09


©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.