E-Dergi Oku 

Prefabrik Yapı 30. Kuruluş Yıldönümünü Büyük Bir Coşkuyla Kutladı

Prefabrik Yapı 30. Kuruluş Yıldönümünü Büyük Bir Coşkuyla Kutladı

22 Kasım 2019 | HABERLER
83. Sayı (Kasım - Aralık 2019)
230 kez okundu

Hekim Holding’in lokomotif şirketlerinden biri olan Prefabrik Yapı’nın 30. kuruluş yıldönümü, başta Yönetim Kurulu Üyeleri olmak üzere tüm Hekim Holding şirketlerinin yönetici ve çalışanlarının bir araya geldiği gala gecesinde büyük bir coşkuyla kutlandı.

1989 yılında hazır yapı sektörünün ilklerine imza atma ilkesiyle İstanbul’da yolculuğuna başlayan ve Hekim Holding’in doğuşuna vesile olan, Türk Hazır Yapı Sektöründe sayısız başarıya imza atan Prefabrik Yapı’nın 30. kuruluş yıldönümü, 26 Ekim 2019 tarihinde Crowne Plaza Asia’da gerçekleşen görkemli bir şölenle taçlandırıldı.

Özel video gösterimleriyle zenginleşen gecede, açılış konuşmasını gerçekleştiren Prefabrik Yapı Genel Müdürü Mustafa Tolunay, “6 kıtada yaklaşık 150 ülkede bayrağımızı dalgalandıran ve hammaddelerinin neredeyse tamamını kendi bünyesinde üreten bir ailede çalışıyoruz” dedi ve ayrıca İDDMİB’in açıkladığı ilk 1000 ihracatçı firma arasına 4 farklı firmasıyla giren, üst üste iki yıldır İSO ikinci 500 listesinde bulunan Hekim Holding’in, BIM çalışmasını Türkiye’de harekete geçiren 10 firma arasında yer aldığını kaydetti. Dünyada dengelerin sürekli değiştiğini, rekabetin her geçen gün arttığını belirten Tolunay, “Çok hızlı hareket eden ve karar veren bir Yönetim Kurulu ile çalışmak hepimizi daha zinde tutuyor” dedi.

Mustafa Tolunay’ın ardından kürsüye çıkan Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim ise 7 Temmuz 1989 tarihinin, Prefabrik Yapı A.Ş.’nin kuruluşunun yanı sıra Hekim Holding’in ilk yapıtaşı olması açısından da çok önemli bir tarih olduğunu belirtti. “8 şirket, 8 işletmeyle ülkemize ve insanımıza çok güzel hizmetler verdik. İstihdam sağladık, sağlamaya da devam edeceğiz” diyen Öner Hekim, yeni yatırımlara hız kesmeden devam edileceğini açıkladı. “Gerçekleştireceğimiz yatırımlar neticesinde, üretim yelpazesi ve ürün gamı anlamında dünyada tek olacağımıza inanıyorum. Biz yeniliklere açık, gerçekten hızlı kararlar alabilen ve onları anında olgunlaştıran bir grubuz” ifadeleriyle Hekim Holding ve şirketlerinin gücüne vurgu yaptı. “İş hayatımızda en önemli gücü siz saygıdeğer mesai arkadaşlarımızdan, paydaşlarımızdan ve tedarikçilerimizden alıyoruz. Başarılarımızda sizlerin ve geçmişte bizimle mesaisini paylaşan arkadaşlarımızın çok büyük katkıları var” diyerek teşekkürlerini sunmasının ardından, daha önce Hekim Holding bünyesinde çalışmış fakat Hakk’ın rahmetine kavuşmuş değerli çalışanlarını da saygıyla andı. Cumhuriyetimizin 96. yılını kutlayan Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim, şehit ve gazilerimizi anarak konuşmasını sonlandırdı.

Hekim Holding çalışanlarının oldukça keyifli saatler geçirdiği gala gecesi kapsamında 10, 15, 20 ve 25 yıldır özverili çalışmaları ile Hekim Holding ve şirketlerine değer katan, imza atılan nice başarılarda emeği bulunan Hekim Holding çalışanları, plaket ve ödüllerini Yönetim Kurulu’nun elinden aldılar. Plaket töreninin ardından bu anlamlı gecenin baş mimarı olan Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim’e, iş hayatındaki 55. yılına özel hediyesinin takdim edildiği anlar herkesi duygulandırdı. Gece, müziği ile keyifli anlar yaşatan Grup Pandora’nın ve Hekim Holding Ailesi’nin sevilen sanatçısı Sevcan Orhan’ın sahne almasıyla son buldu.


 


İlginizi çekebilir...

Yılın Ustaları Ödüllerine Kavuştu

Koçtaş tarafından ilk kez düzenlenen Usta Ödülleri sahiplerini buldu....
17 Haziran 2020

Yılın Ses Yalıtım Ürünü Ödülü, İ Floor ile İNNOV YAPI'nın

İnnov Yapı Yalıtım Ltd. Şti. Genel Müdürü Rıza Gökdere firmamızı ziyaret ettiğinde Genel Müdürümüz İsmail Ceyhan Yılın Ses Yalıtımı Ürünü ödülünü takd...
16 Haziran 2020

Onduline Avrasya Genel Müdürü Fulya Özgül Koçak Yılın Profesyoneli Ödülünü Aldı

Onduline Avrasya A.Ş. Genel Müdürü Fulya Özgül Koçak'a, Genel Müdürümüz İsmail Ceyhan 'tebriklerini ve başarılarının devamı temennilerini'...
15 Haziran 2020

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Tesisat Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • Klima ve Soğutma Rehberi
 • Yangın ve Güvenlik Rehberi
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2020 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.