E-dergi
e-dergi
Haberler

Ödüller Sahiplerini Buldu...Yalıtım dergisinin düzenlediği Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri ile Çatı ve Cephe dergisinin organize ettiği Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri, 7 Mayıs Çarşamba günü, Yapı İstanbul Fuarı’nda düzenlenen ödül töreniyle sahiplerini buldu…

B2B Medya dergilerinden Yalıtım dergisinin bu yıl 11.’sini düzenlediği Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri ile Çatı ve Cephe dergisinin 3.’sünü organize ettiği Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri’nin ödül töreni 7 Mayıs Çarşamba günü, Yapı İstanbul Fuarı’nda düzenlendi.

Her iki derginin okurlarının yanı sıra sektör temsilcileri ve akademisyenlerin oluşturduğu Seçici Kurul’un verdiği oylarla belirlenen kazananlara, çok sayıda davetlinin katıldığı törenle ödülleri takdim edildi.

Sunuculuğunu Çiğdem Tunç’un yaptığı ödül töreni, B2B Medya Genel Müdürü İsmail Ceyhan’ın açılış konuşmasıyla başladı. İsmail Ceyhan’ın ardından sahneye davet edilen İMSAD Başkanı Dündar Yetişener, “Yılın Yatırımı”, “Yılın Isı Yalıtımı Ürünü” ve “Yılın Su Yalıtımı Ürünü” ödüllerini takdim etti.

Yılın Yatırımı ödülünü Erzurum Tesisleri ile kazanan Kalekim Kimyevi Maddeler A.Ş. adına ödülü Kalekim Yatırımlar Müdürü Ahmet Çolakoğlu aldı. Yılın Isı Yalıtımı Ürünü ödülünü AKG Minepor’la kazanan AKG Gazbeton adına Ürün Müdürü Uğur Uzgan ödül alırken, Yılın Su Yalıtımı Ürünü ödülünü Polymera MS ile kazanan Fixa Yapı Kimyasalları adına ise Satış Müdürü Ahmet Kağanoğlu’na ödül verildi.

“Yılın Ses Yalıtımı Ürünü” ve “Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü” ödülleri ise İZODER Başkanı Ferdi Erdoğan tarafından takdim edildi. Yılın Ses Yalıtımı Ürünü, Teknofoam firmasının “Teknosilence” ürünü olurken ödül, firmanın Genel Müdür Yardımcısı Murat Hapçı’ya verildi. Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü ödülünü ise “CFS-BL Yangın Durdurucu Esnek Tuğla” ile Hilti kazandı. Hilti’nin ödülünü, Ürün Müdürü Özgecan Işıltan aldı.

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri kapsamında bu yıl ilk kez verilen “Yılın Tesisat Yalıtımı Özel Ödülü” ve “Yalıtım Dergisi Özel Ödülü” de B2B Medya Genel Müdürü İsmail Ceyhan tarafından takdim edildi. Yılın Tesisat Yalıtımı Özel Ödülü’ne “Fonec” ürünü ile Das Yalıtım layık görüldü. Ödül, firmanın Genel Müdür Yardımcısı Koray Sarı’ya verildi. Yalıtım Dergisi Özel Ödülü ise GN Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Güney’e verildi.

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri töreninin tamamlanmasının ardından Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri törenine geçildi. Törenin açılış konuşmasını yapan ÇATIDER Başkanı Nazım Yavuz, konuşmasının ardından “Yılın Çatı Kaplama Malzemesi” ve Yılın Çatı Sistem Bileşeni” ödüllerini verdi.

Yılın Çatı Kaplama Malzemesi ödülü, Stoper Yapı ve Yalıtım Sistemleri A.Ş.’nin “Coolstoper” ürününe verilirken, ödül firmanın Genel Müdürü Metin Demir’e takdim edildi. Yılın Çatı Sistem Bileşeni seçilen “Nanolux Vent”in ödülünü ise Günışığı Aydınlatma firmasının Kurucusu Hülya Okutan aldı.

Yılın Cephe Malzemesi ödülünü “Isıcam Konfor 60/43 T” ürünüyle almaya hak kazanan Trakya Cam’ın ödülünü Pazarlama Grup Müdürü Ebru Şapoğlu, ÇEDBİK Başkanı Duygu Erten’in elinden aldı. Yılın Cephe Sistem Bileşeni olan “Dupont Tyvek Firecurb”ün ödülü ise yine Duygu Erten tarafından Dupont Ülke Lideri Doğan Öz’e takdim edildi.

Ödül töreninin tüm detayları, Yalıtım ve Çatı Cephe dergilerinin önümüzdeki sayılarında yer alacak…


 
Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2013

Yılın Yatırımı

Kalekim Erzurum Tesisleri / Kalekim Kimyevi Maddeler A.Ş.

Yılın Isı Yalıtım Ürünü

AKG Minepor /AKG Gazbeton İşletmeleri San. ve Tic. A.Ş.

Yılın Su Yalıtımı Ürünü

Polymera MS / FİXA Yapı Kimyasalları San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yılın Ses Yalıtımı Ürünü

Teknosilence / Teknofoam İzolasyon San. ve Tic. A.Ş.

Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü

HILTI CFS-BL Yangın Durdurucu Esnek Tuğla / Hilti İnşaat Malzemeleri Tic. A.Ş.

Tesisat Yalıtımı Özel Ödülü

Fonec / Das Yalıtım San. ve Tic. A.Ş.

Yalıtım Dergisi Özel Ödülü

Bülent Güney / GN Yapı

 

Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri 2013

Yılın Çatı Kaplama Malzemesi/Sistemi

Coolstoper / Stoper Yapı ve Yalıtım Sistemleri A.Ş.

Yılın Çatı Sistem Bileşeni

Nanolux Vent / Günışığı Aydınlatma Enerji Sistemleri Ltd. Şti.

Yılın Cephe Malzemesi

Isıcam Konfor 60/43 T / Trakya Cam San. A.Ş.

Yılın Cephe Sistem Bileşeni

DuPont™ Tyvek®FireCurb™ / DuPont Türkiye Kimyasal Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Geri