E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
TAYF
KILIÇOĞLU
IŞIKLAR
VMZINC

Teşekkür ve Tebrik

Teşekkür ve Tebrik

5 Haziran 2017 Pazartesi / 14:27 | EDİTÖR
68. Sayı (Mayıs-Haziran 2017)

Sertaç Aytaç sertacaytac@b2bmedya.com

B2B Medya olarak uzun bir maratonun ardından nihayet “6. Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri” ile “14. Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri”nin ödül törenini geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdik...

Bildiğiniz gibi, aday olmanın bile kayda değer katkılar yarattığı, sektörel bir envanter niteliği de taşıyan her iki organizasyonumuzun kazananları 9 Mayıs 2017 tarihinde Seçici Kurul toplantısında belirlenmişti. Yalıtım, çatı ve cephe sektörlerinden firma ve dernek temsilcileri ile akademisyenlerin katıldığı Seçici Kurul toplantısında yaklaşık 80 oy kullanılmıştı. Her sene olduğu gibi İTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gül Koçlar Oral ve Prof. Dr. Nil Türkeri’nin de aralarında bulunduğu tüm Seçici Kurul üyelerine, zaman ayırıp, değerli tecrübelerini paylaştıkları ve kazananların belirlenmesine katkıda bulundukları için bu sayfadan bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz. 

Diğer teşekkür mesajımızı ise Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’daki ödül töreninde bizleri yalnız bırakmayan İZODER Başkanı Levent Pelesen, ÇATIDER Başkanı Adil Baştanoğlu, SUDER Başkanı Bülent Çolak, İZODER Başkan Yardımcısı Ertuğrul Şen, İstanbul Serbest Mimarlar Derneği Başkanı Dr. Hakkı Moltay, ÇATIDER önceki dönem başkanlarından Atila Gürses, İMSAD önceki dönem başkanlarından Hüseyin Bilmaç ve PÜKAD yöneticilerine iletmek istiyoruz.

Bir de tebriklerimiz var tabii ki... Tebriklerimizse, her iki organizasyona katılan tüm aday firmalarla birlikte özellikle ödüle hak kazanan Davut Panel, Havak, Şişecam Düzcam, Kasso Mühendislik, Isıdem Yalıtım, BTM ve Ravaber firmaları ile Yılın Profesyoneli seçilen Terraco Genel Müdürü Bulut Uzun’a olacak.

Bu seneki organizasyonumuza varlığıyla değer katan PÜKAD Başkanı Dr. Muzaffer Tamer Hocamıza, sektöre katkılarından dolayı sunduğumuz Teşekkür Plaketinin ise bizim olduğu kadar Hocamız için de anlamlı olduğunu düşünüyoruz. Yıllarını hem üretim, hem bilimsel, hem de eğitim anlamında yapı kabuğunun en önemli bileşenlerinden olan pencereye adayan Muzaffer Hoca’nın törende yaptığı konuşmada verdiği mesajları, firma ve dernek temsilcilerimizin dikkate aldığını görmek de bizlere ayrı bir mutluluk veriyor...

Tüm bu süreçlerle ilgili ayrıntıları ilerleyen sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Önümüzdeki sayıda görüşmek ümidiyle...

 

İlginizi çekebilir...

Ödüller...

Sertaç Aytaç sertacaytac@b2bmedya.com...
4 Haziran 2018 Pazartesi / 13:17

Maraton...

Sertaç Aytaç
sertacaytac@b2bmedya.com...
3 Nisan 2017 Pazartesi / 17:06

2017'ye Girerken...

Sertaç Aytaç
sertacaytac@b2bmedya.com...
15 Mart 2017 Çarşamba / 16:24